Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Usługi dedykowane wdrożeniom aplikacji

Ricoh oferuje kompleksowy zakres usług związanych z wdrażaniem aplikacji. Rozwiązania dostępne w naszej ofercie mogą usprawnić niemalże każdy aspekt funkcjonowania środowiska informatycznego firmy. Specjaliści Ricoh tworzą rekomendacje najlepszych narzędzi, które pozwalają usprawnić obieg dokumentów w danej organizacji. Są również obecni na etapie wdrożenia i monitorowania funkcjonowania tych rozwiązań w firmie.


Document Governance

Document Governance

Usługa Document Governance to pakiet aplikacji ułatwiających zarządzanie i kontrolę dostępu do dokumentów.


Contract Management

Nasze rozwiązania pozwalają na lepszą kontrolę nad procesami zarządzania umowami, przypisanie poziomów dostępu do poszczególnych dokumentów i zapewnienie większego bezpieczeństwa danych.

Contract Management

Fleet Records

Fleet Records

Rozwiązanie Fleet Records to bezpieczne i łatwe w zarządzaniu archiwum elektroniczne. Umożliwia szybkie rejestrowanie i indeksowanie dokumentów pojazdów. Zapewnia bezpieczny dostęp do aktualnych wersji dokumentacji floty.


Device Management

Zintegrowane rozwiązania do monitoringu i zarządzania urządzeniami umożliwiają zdalne monitorowanie infrastruktury sprzętowej.

Device Management

Accounts Payable

Elektroniczny obieg fatur

Zoptymalizuj procesy związane z rozliczaniem należności. Oszczędzaj czas, ograniczaj błędy, zwiększaj efektywność oraz jakość obsługi dostawców i klientów.  Dzięki naszym rozwiązaniom dostęp do faktur oraz ich przetwarzanie jest łatwe, wygodne a przede wszystkim znacznie sprawniejsze względu na automatyzację czasochłonnych zadań ręcznych.

Accounts Receivable

Docuware to nowoczesna platforma pozwalająca na poprawę efektywności procesów dokumentowych, sprawną archiwizację, automatyzację i zadbanie o odpowiedni poziom ustrukturyzowania danych. Dzięki niej firmy mogą skutecznie rozpocząć proces cyfryzacji i efektywniejszego korzystania z możliwości oferowanych przez elektroniczny obieg dokumentów.

Accounts Payable

Customer Services

Customer Services

Łatwy dostęp do aktualnych informacji usprawnia obsługę klientów. Nasze rozwiązanie umożliwia szybkie rejestrowanie, indeksowanie i zapisywanie danych dotyczących klientów, zapewniając oszczędność czasu, usprawniając dostęp do dokumentów, zwiększając bezpieczeństwo i zgodność z przepisami.


Human Resource Records

Rozwiązanie Human Resource Records firmy Ricoh pomaga działom kadr w usprawnianiu zarządzania dokumentami. Oferuje ono łatwe w zarządzaniu, bezpieczne i scentralizowane repozytorium cyfrowe do rejestrowania, indeksowania i przechowywania informacji poufnych.

Human Resource Records

Logistics

Logistics

Rozwiązanie Logistics to zestaw narzędzi umożliwiających łatwą i dokładną rejestrację oraz indeksację dowodów dostawy i odbioru oraz innych wymaganych dokumentów.


Nie udało się znaleźć potrzebnych informacji?

Zachęcamy do kontaktu i rozmowy o tym, jak możemy pomóc.

Kontakt