print from iPad

Optymalizacja infrastruktury druku

Usługi zarządzania drukiem

Zarządzanie środowiskiem druku, które składa się z urządzeń kilku producentów wiąże się z szeregiem niedogodności i dublowaniem pracy. Różne standardy serwisowe, konieczność zamawiania materiałów eksploatacyjnych z wielu źródeł i współpracy z różnymi partnerami – to rodzi niepotrzebne komplikacje. Nadszedł czas, aby o nich zapomnieć!
 
Kompleksowa usługa
Możesz powierzyć nam cały proces zarządzania środowiskiem druku w Twojej firmie. Dysponujemy rozwiązaniami, które pozwalają na automatyzację wielu działań związanych z obsługą całej infrastruktury druku. Dzięki temu możemy wprowadzić jeden ustalony standard i obniżyć koszty druku w firmie
 
Z naszych kompleksowych usług możesz korzystać lokalnie oraz globalnie. Zapewniamy ich stały, ustalony poziom świadczenia, dostosowany do konkretnych potrzeb danej firmy. Każda realizacja opiera się na dokładnej analizie wyzwań i oczekiwań. Odpowiadamy za cały proces od A do Z.

Rozwiązania i usługi

Druk biurowy

areo

Zyskaj, dzięki efektywnym rozwiązaniom

Na bazie naszych nowoczesnych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących, oprogramowania i usług możesz stworzyć wysoce efektywne środowisko druku. Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach, które można elastycznie dopasować do potrzeb Twoich pracowników i poszczególnych działów. 
 
Zoptymalizuj środowisko druku w firmie
Stworzenie optymalnej infrastruktury druku ma ogromne znaczenie dla lepszego zarządzania procesami biznesowymi i obniżenia kosztów operacyjnych przedsiębiorstwa. Jest również istotne z perspektywy komfortu pracy.
Odkryj nasze produkty biurowe

Drukowanie w chmurze (Cloud Print)

areo

Spójność, kontrola, elastyczność

Druk w chmurze ułatwia skalowanie i jest dużo bardziej elastyczny. Dzięki temu pracownicy Działu IT będą mogli przeznaczać znacznie mniej czasu na zadania związane z obsługą i administrowaniem infrastryktury druku. 
 
Stałe aktualizacje oprogramowania i zabezpieczeń 
Nasze usługi oferowane są w modelu subskrypcyjnym. Dbamy i zarządzamy aktualizacjami oraz czuwamy nad najwyższą jakością usług dostosowanych do wyzwań pracy zdalnej i hybrydowej.
Dowiedz się więcej o Ricoh Print Management Cloud

Print Room

areo

Efektywny druk i niższe koszty

Zainwestuj w profesjonalny Print Room (Centralny Punkt Druku) - centrum operacyjne, w którym będą powstawać wszelkie wydruki. Dzięki temu Twoja firma będzie mogła znacznie ograniczyć zlecanie takich zadań zewnętrznym dostawcom, a także lepiej analizować i zracjonalizować nakłady ponoszone na druk. To przełoży się na wyższą sprawność operacyjną i obniżenie kosztów
 
Rozwiązanie szyte na miarę
W oparciu o potrzeby Twojej firmy doradzimy, które urządzenia najlepiej sprawdzą się w Twoim Print Roomie. Opracujemy również procesy i wdrożymy oprogramowanie, które pozwoli je efektywnie realizować. 
 
Print Room pozwoli:
  • Ograniczyć ukryte koszty związane ze zlecaniem druku materiałów na zewnątrz
  • Wprowadzić automatyzację i utrzymać standaryzację materiałów
  • Ułatwić drukowanie i produkcję materiałów w trakcie pracy zdalnej i hybrydowej
  • Zracjonalizować i lepiej analizować rzeczywiste koszty druku w organizacji
Skontaktuj się z nami

Druk na żądanie

areo

Nowy standard wygody

Druk na żądanie zapewnia wyższą elastyczność i jakość. Korzystając z odpowiednich rozwiązań i worflow, możesz szybko reagować i przygotować potrzebne materiały drukowane. Odbywa się to przy zachowaniu wysokich standardów związanych z bezpieczeństwem, ponieważ projekty i dokumenty nie wychodzą poza fimę. 
 
Kontrola kosztów, lepsze wykorzystanie zasobów i poprawa bezpieczeństwa  
Łączymy odpowiednie rozwiązania z zakresu druku i przepływów pracy, aby uprościć Twoje procesy druku, współdzielenia i obsługi dokumentów. 
Nasze rozwiązania druku na żądanie umożliwiają proste personalizowanie dokumentów, dzięki czemu wszyscy użytkownicy mogą tworzyć profesjonalnie drukowane dokumenty.
Dowiedz się więcej

Zapraszamy do kontaktu

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Ricoh Business Services

Poznaj szereg profesjonalnych usług i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przyspieszyć cyfrową transformację.

Poznaj wszystkie nasze rozwiązania biznesowe
seamless digital workspace experience

Digital Experience

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów projektuje, buduje, wdraża i obsługuje rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć maksymalny poziom zaangażowania klientów.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie procesami biznesowymi

Dzięki innowacyjnym narzędziom tworzymy środowisko pracy, w którym Twój Zespół może skupić się na kluczowych zadaniach.

Dowiedz się więcej

Cyberbezpieczeństwo

Pomożemy Ci stworzyć odporną infrastrukturę IT, zrozumieć lepiej jej słabe strony i odpowiednio nimi zarządzać. Dzieki temu Twoja firma będzie mogła rozwijać się w bezpieczny sposób.

Dowiedz się więcej

Chmura i infrastruktura

Korzystaj ze skalowalnych rozwiązań chmurowych. Zadbaj o większą elastyczność i efektywność działania. Zapewnij bezpieczny dostęp do kluczowych danych.

Dowiedz się więcej

Innowacyjne środowisko pracy

Opracujemy i wdrożymy innowacyjne środowisko pracy, w którym Twój Zespół będzie mógł osiągać najlepsze wyniki.

Dowiedz się więcej