Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Document Governance

Sposób zarządzania dokumentami ma bezpośredni wpływ na efektywność biznesową. dotyczy to zarówno małych lokalnych firm, jak i korporacji międzynarodowych.
Usługa Document Governance pomaga w zarządzaniu środowiskiem dokumentów i jego monitorowaniu. Oferujemy zintegrowany, skalowalny pakiet aplikacji oraz narzędzi, które pozwalają uprościć procesy związane z dokumentami.
Wdrożenie naszego rozwiązania umożliwia nie tylko podniesienie standardów związanych z bezpieczeństwem danych, ochroną środowiska czy zgodnością z przepisami, ale również obniżenie kosztów operacyjnych nawet o 40%.
Document Governance pozwala na:

 • monitoring wykorzystania urządzeń drukujących,
 • zarządzanie dostępem do dokumentów i ustawienie limitów związanych z drukowaniem dla konkretnego użytkownika,
 • wprowadzenie narzędzi uwierzytelniających,
 • zapewnienie zgodności z przepisami,
 • zastosowanie personalizowanych obiegów dokumentów.

Wszystkimi funkcjonalnościami systemu można wygodnie zarządzać za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu.


Funkcje i zalety

Usługa Document Governance jest skalowalna i można ją elastycznie dostosować do infrastruktury funkcjonującej w firmie. Klient może skorzystać z naszego wsparcia na każdym etapie wdrożenia, monitorujemy i aktualizujemy procesy zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami organizacji. Nasza usługa pozwoli na: 

Zmniejszenie kosztów operacyjnych

 • Maksymalizacja efektywności zakupowej dzięki możliwości wdrożenia kompleksowego pakietu aplikacji od jednego dostawcy.
 • Stworzenie polityki drukowania w firmie – określanie limitów wydruków i ich monitoring przyczynia się do zmniejszenia liczby drukowanych dokumentów.
 • Obniżenie wydatków operacyjnych i oszczędność czasu dzięki uproszczeniu i centralizacji  zarządzania, monitorowania oraz kontroli nad środowiskiem druku.
 • Większa intuicyjność obsługi i efektywność pracy.

Udoskonalenie procesów
 • Lepszy dostęp do dokumentów – pracownicy mogą korzystać z nowoczesnych i prostych w obsłudze urządzeń pozwalających szybko zeskanować i zarchiwizować dokument lub przesłać go dalej w formie elektronicznej.
 • Wyższy poziom bezpieczeństwa poufnych dokumentów.
 • Lepsza kontrola nad dostępem do dokumentów. 

Zgodność z obowiązującymi przepisami
 • Lepsza dokumentacja procesów związanych z produkcją i dostępem do dokumentów.
 • Możliwość stałego nadzoru zgodności wszystkich procesów z obowiązującymi przepisami. 
 • Monitorowanie korzystania z dokumentów przez poszczególnych pracowników.

Powiązane usługi

 • Managed Document Services

  Usługi dedykowane infrastrukturze dokumentowej

  Innowacyjne rozwiązania pozwalające na zoptymalizowanie przepływu informacji i uproszczenie procesów zarządzania dokumentami

 • Global Clariti

  Panel kontrolny Global Clariti

  Ricoh Global Clariti gives global organisations centralised control of their print fleet and surrounding processes, helping to improve how information is gathered and shared.