Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Innowacja

Innowacyjność zawsze leżała u podstaw naszej działalności.

Innowacja biznesowa

Wzrost i rozwój na współczesnym rynku zależą w dużej mierze od zdolności do natychmiastowego identyfikowania nowych wyzwań oraz umiejętności szybkiego dostosowania się do nowej rzeczywistości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy pozycję zaufanego partnera ułatwiającego funkcjonowanie w tak wymagającym otoczeniu. 

Przedsiębiorstwa mogą powierzyć nam wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów i skorzystać  z naszego doświadczenia w zakresie optymalizacji kluczowych procesów biznesowych.

Innowacja technologiczna

Stworzyliśmy wiele rozwiązań, które zmieniły rynek. Począwszy od pierwszego na świecie faksu biurowego wysokiej prędkości (lata '70) i wielofunkcyjnej kopiarki cyfrowej (lata '80) po najnowsze drukarki 3D.

Rozwój nowoczesnych technologii stawia przed współczesnymi firmami wiele wyzwań. Ricoh rozwija innowacyjne narzędzia, które pozwalają na szybką reakcję na zmiany i przygotowanie do nowych wymagań. Przykładem mogą być zaawansowane systemy do komunikacji wideo, które pozwalają na usprawnienie wymiany informacji i efektywną współpracę ludzi rozproszonych po całym świecie. 

Nasze produkty charakteryzuje intuicyjność obsługi. Menu paneli dotykowych dostępnych w naszych urządzeniach drukujących działa na tej samej zasadzie jak smartfon. Co więcej, menu można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Rozwiązania z dziedziny produkcyjnego druku 3D to kolejny przykład naszej innowacyjności. 

Badania i rozwój

Nasze innowacje powstają na bazie solidnej pracy badawczo-rozwojowej. Co ważne, po tym jak produkt lub usługa trafi na rynek bacznie monitorujemy, czy w pełni spełnia wszystkie funkcje i jak jest oceniany przez klientów. 

Minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko naturalne stanowi bardzo ważny aspekt procesu projektowania. Stale szukamy nowych rozwiązań, które pozwolą na jak najbardziej efektywne wykorzystanie surowców i zasobów. 

O wynikach naszej pracy dyskutujemy z klientami. W Europejskim Centrum Technologicznym organizujemy coroczne spotkanie Advisory Conference, podczas którego omawiamy nasze pomysły i przekazujemy do testów użytkowników prototypy nowych urządzeń. W ramach programu Ricoh Developer Program™ (RiDP™) współpracujemy ze społecznością deweloperów oprogramowania.