cybersecurity strategy, services and solutions

Cyberbezpieczeństwo

Przewiduj, wykrywaj i przeciwdziałaj 24/7

Cyberbezpieczeństwo

Internet odegrał przełomową rolę w transformacji modelu pracy i tworzeniu innowacyjnego środowiska, w którym możemy pracować wydajniej, wygodniej i szybciej. Jednocześnie urządzenia, z których pracownicy korzystają na co dzień mogą zostać wykorzystane przez cyberprzestępców jako furtka do danych i systemów firmy. Szczególnie, gdy pracujemy zdalnie i nie stosujemy się w pełni do wszystkich procedur bezpieczeństwa. 
 
Zadbaj o ochronę  
Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
image

47% firm, które korzystają z innowacyjnych technologii wspierających pracę, przyznaje, że ich największym wyzwaniem jest rosnące zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Nasze usługi i rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa chronią dane Twojej firmy i są dostosowane do wyzwań pracy zdalnej i hybrydowej. 
 
Większość firm doskonale rozumie, że wdrażanie nowych technologii i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań jest konieczne dla budowania przewagi konkurencyjnej. Jednak w parze z tymi zmianami musi iść odpowiednia polityka cyberbezpieczeństwa.
 
Kultura cyberbezpieczeństwa 
Zbyt często myśl o zapobieganiu cyberatakom pojawia się zbyt późno i jest czysto reaktywna. To poważny błąd. Kwestie związane z bezpieczeństwem powinny być brane pod uwagę przy wprowadzaniu każdego nowego rozwiązania czy procesu.  Jeżeli tak się nie stanie, może prowadzić do dużych strat finansowcyh. Dane z badań wskazują, że naruszenia danych kosztują firmy średnio 4,24 mln USD (3,70 mln EUR). Jeżeli organizacje mają skutecznie przeciwdziałać zagrożeniom, to u podstaw każdego podejmowanego działania musi być rozważana kwestia jego wpływu na bezpieczeństwo. Wymaga to proaktywnego, pragmatycznego i strategicznego podejścia.    
 
Ochrona przed cyberzagrożeniami przyszłości
Gdy kwestie związane z bezpieczeństwem danych i systemów są brane pod uwagę w początkowym procesie projektowania, możemy mieć  większe zaufanie do wprowadzanych systemów i zyskać poczucie bycia przygotowanym na zagrożenia. Skorzystaj z naszych usług, zbudujmy wspólnie skuteczną ochronę przed cyberatakami.

Obszary naszej specjalizacji

Cyberbezpieczeństwo - nasze usługi

areo

Zadbaj o każdy szczegół

Zapewnimy ochronę przed zagrożeniami i atakami ransomware, phishingowymi czy malware. Nasi eksperci opracują, wdrożą oraz będą realizować skuteczną strategię bezpieczeństwa stworzoną w oparciu o konkretne potrzeby Twojej firmy.
Przeczytaj więcej

Cyberbezpieczeństwo - rozwiązania

areo

Ogranicz ryzyko i przygotuj firmę na zagrożenia

Przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy i dobierzemy odpowiedni zestaw narzędzi w zakresie bezpieczeństwa oprogramowania i sprzętu. Wdrożymy narzędzia do uwierzytelniania, pozwalające bezpiecznie współdzielić dokumenty i dane. Możesz powierzyć nam kompleksową realizację usług.
Przeczytaj więcej

Cyberbezpieczeństwo - usługi zarządzane

areo

Najwyższy poziom ochrony - skalowalność i efektywność kosztowa

Nasi eksperci, w oparciu o szczegółową analizę, wskażą słabe punkty i obszary, które w Twojej firmie wymagają szczególnej uwagi w  kontekście cyberbezpieczeństwa.
Przeczytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Ricoh Business Services

Poznaj szereg profesjonalnych usług i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przyspieszyć cyfrową transformację.

Zobacz wszystkie nasze rozwiązania biznesowe
business services

Innowacyjne środowisko pracy

Opracujemy i wdrożymy innowacyjne środowisko pracy, w którym Twój Zespół będzie mógł osiągać najlepsze wyniki.

Przeczytaj więcej

Digital Experience

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów ds. analizy danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i obsługuje rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć maksymalny poziom zaangażowania klientów.

Przeczytaj więcej

Zarządzanie procesami biznesowymi

Dzięki innowacyjnym narzędziom tworzymy środowisko pracy, w którym Twój Zespół może skupić się na kluczowych zadaniach.

Przeczytaj więcej

Cloud & Infrastructure

Zaplanujemy, wdrożymy rowiązania chmurowe dzięki którym zmodernizujesz inftrastrukturę IT, wprowadzisz automatyzację i usprawnisz zarządzanie procesami biznesowymi.

Przeczytaj więcej