Ricoh Business Services
cybersecurity strategy, services and solutions

O nas

Ricoh Business Services Polska to centrum usług wspólnych powstałe w 2017 roku w Gdańsku.

Nasze biuro

Nasze biuro znajduje się w największym ośrodku biznesowym na Pomorzu, w kompleksie Olivia Centre, w najwyższym budynku - Olivia Star.  Nasze pozostałe główne jednostki znajdują się w Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.
 
Zapewniamy eksperckie wsparcie dla innych spółek Ricoh w regionie EMEA, a dzięki temu, naszym pracownikom zapewniamy międzynarodowe środowisko pracy. Na co dzień współpracujemy z niemal trzydziestoma krajami w EMEA i posługujemy się ponad dziesięcioma różnymi językami obcymi.
image

Obecnie zatrudniamy już ponad 250 osób, podzielonych na poniższe zespoły:

  • Data Governance
  • Accounts Receivable
  • General Ledger
  • Plan Supply Chain
  • Order to Contract
  • Contract Authoring
  • People Services & Operations
  • E-commerce
  • Digital Marketing

Jak pracujemy

Pracujemy w modelu hybrydowym co zapewnia lepszą komunikację i pozwala na budowanie dobrej współpracy zespołowej.
 
To, co wyróżnia nas wśród pracodawców, to dobra atmosfera, jasna ścieżka rozwoju i możliwości budowania swojej kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach firmy, nie tylko lokalnie ale również w regionie.

Co jest dla nas ważne

Jako świadoma organizacja, wspieramy lokalne społeczności i rozumiemy jak ważny jest nasz wpływ na środowisko. Nasi pracownicy mają możliwość angażowania się w różne inicjatywy. Dedukujemy tym działaniom czas i wspólną platformę do wymiany doświadczeń.
 
Zawsze myślimy o ludziach - jak pomóc im pracować bardziej kreatywnie i czuć spełnienie w pracy.
 
Nasza globalna polityka różnorodności pomaga naszym pracownikom czuć się włączonymi i szanowanymi, aby mogli się rozwijać. Rozumiemy, że różnorodność ma wiele aspektów. Obejmuje ona nie tylko wiek, płeć czy pochodzenie etniczne, ale także narodowość, ideologię, wyznanie, niepełnosprawność, orientację seksualną, tożsamość płciową, status społeczny i inne. Naszym celem jest tworzenie globalnego zespołu, który odzwierciedla te różnice.
image

Jak dbamy o klientów

Od lat staramy się sprostać nowym i zmieniającym się potrzebom klientów, dbamy o ich dane, dokumenty i satysfakcję z pracy. 
 
Doradzamy wdrożenie rozwiązań technologicznych, które pozwolą uwolnić w pełni potencjał danej organizacji, pomagamy w usprawnieniu procesów, i promujemy zrównoważony rozwój.
 
Nieustannie się uczymy, szukamy innowacji i sposobów na tworzenie takich usprawnień, które będą służyły nie tylko naszym odbiorcom, ale będą również budowały możliwości dla naszych pracowników na poszerzanie wiedzy, umiejętności i rozwijanie naszych usług.