Rozwiazania z zakresu cyberbezpieczenstwa
cybersecurity solutions

Ogranicz ryzyko cyberataku

Cyberbezpieczeństwo - rozwiązania

Cyberprzestępcy korzystają z coraz bardziej wyszukanych metod ataku na dane i systemy firmy. W związku z tym zabezpieczenia, z których ta korzysta stają się w większym stopniu skomplikowane. Zarządzanie całym zestawem narzędzi do ochrony to niezwykle złożony i wymagający proces. 
 
Plan ochrony Twojej firmy
Oferujemy szeroką gamę rozwiązań chroniących infrastrukturę, urządzenia i systemy przed wewnętrznymi i zewnętrznymi cyberatakami. Odpowiednie narzędzia dobieramy na podstawie przeprowadzonej oceny ryzyka. Nasz zespół certyfikowanych specjalistów tworzy analizy, plany, realizuje wdrożenia i oferuje pełne wsparcie w obsłudze projektów z zakresu cyberbezpieczeństwa.  
 
Współpracujemy z dostawcami najlepszych rozwiązań i dobieramy je do konkretnych potrzeb Twojej firmy.

Rozwiązania i usługi

Ochrona danych

areo

Zadbaj o zachowanie pełnej zgodności z przepisami

Dane to najważniejszy zasób firmy, który wymaga ochrony na najwyższym poziomie. Biorąc pod uwagę obowiązujące przepisy przygotujemy dla Twojej firmy strategię związaną z przechowywaniem oraz zapewnieniem bezpieczeństwa dla kluczowych dokumentów i wrażliwych informacji. 
 
Ochrona danych przez cały cykl życia
Opracujemy szczegółowe procedury i zabezpieczenia, które pozwolą zapewnić maksymalną ochronę danych podczas przechowywania, współdzielenia, archiwizowania i usuwania dokumentów czy plików. Dostosowujemy je do specyfiki działania Twojej firmy i obowiązujących przepisów.
Skontaktuj się z nami

Bezpieczeństwo poczty elektronicznej

areo

Blokuj zagrożenia, zanim dotrą do Twojej skrzynki odbiorczej

Cyberataki są często mimowolnie aktywowane przez samych użytkowników. Szybkie kliknięcie w fałszywy link w wiadomości e-mail lub przeglądarce internetowej może prowadzić do katastrofalnych skutków. Stosując analizę predyktywną, możemy blokować wszelkie ataki, zanim dotrą do użytkownika. Oferujemy również szkolenia, które pozwolą podnieść świadomość użytkowników w zakresie cyberbezpieczeństwa.
Skontaktuj się z nami

Systemy antywirusowe

areo

Chroń swoje pliki i sprzęt przed cyberatakami

Dobór odpowiedniego systemu antywirusowego ma kluczowe znaczenie dla efektywnej ochrony przed zagrożeniami cybernetycznymi. Równie dużą uwagę należy przykładać do jego aktualizowania oraz monitorowania czy jest używany na wszystkich urządzeniach. Ricoh świadczy usługi wdrożenia systemów oferowanych przez czołowych producentów. 
Skontaktuj się z nami

Firewall

areo

Wyższy poziom ochrony

Stworzenie wysokiego poziomu ochrony przed cyberprzestępcami ma kluczowe znaczenie dla sprawnego funkcjonowania infrastruktury IT w Twojej firmie. Firewall to masywne drzwi wejściowe, które odpowiadają za to kto zostanie wpuszczony a kto nie. 
 
Oferujemy różnorodne rozwiązania, które zapewniają granularną kontrolę. Monitorują ruch przychodzący i wychodzący z prywatnej sieci korporacyjnej do sieci publicznej. To pozwala na dobrą identyfikację, śledzenie i zapobieganie potencjalnym zagrożeniom.
Skontaktuj się z nami

Cloud Security

areo

Korzystaj w bezpieczny sposób z rozwiązań chmurowych

Systemy chmurowe są zawsze podłączone, stale aktualizowane i dostępne. Właśnie dlatego tak ważne jest zastosowanie wszystkich niezbędnych strategii dla zapewnienia ich ochrony przed cyberatakami. 
   
Protokoły, różnorodne technologie i procedury wspólnie odpowiadają za bezpieczeństwo danych zgromadzonych w systemach i aplikacjach chmurowych. 
 
Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa 
W oparciu o nasze rozwiązania Twoja firma może opracować i wdrożyć kompleksowy plan ochrony zasobów zgromadzonych i działających w chmurze obliczeniowej. Dotyczy to wszystkich elementów i aspektów, w tym: sieci fizycznych, przechowywania danych, serwerów danych, wirtualnej infrastruktury IT, systemów operacyjnych, oprogramowania pośredniczącego, aplikacji i urządzeń końcowych. Dzięki temu Twoja firma będzie mogła w pełni bezpiecznie korzystać z rozwiązań chmurowych.
Skontaktuj się z nami

Bezpieczne uwierzytelnianie

areo

Zadbaj o bezpieczeństwo wrażliwych danych

Dostęp do narzędzi pozwalających na precyzyjną weryfikację prawa dostępu jest szczególnie ważny, gdy tak wiele osób pracuje zdalnie. Dzięki temu Twoja firma zyskuje pewność że tylko uprawnione osoby mają dostęp do danych.
   
Najwyższej klasy narzędzia do weryfikacji
Oferujemy najwyższej klasy narzędzia do weryfikacji dostępu i autentyzacji. Specjaliści Ricoh wybiorą i zrealizują wdrożenie w oparciu o konkretne potrzeby Twojej firmy.
 
Do wyboru są rozwiązania:
  • wieloskładnikowe 
  • wymagające użycia certyfikatu
  • biometryczne 
  • wymagające użycia tokenu
Skontaktuj się z nami

Ochrona przed oprogramowaniem typu ransomware

areo

Twoja ostatnia linia obrony przed atakami typu ransomware

Ataki typu ransomware są ostatnio prawdziwą plagą. Niestety wiele tradycyjnych zabezpieczeń i procedur jest wobec nich nieskuteczna.
 
Kompleksowa ochrona przed atakami typu ransomware
W oparciu o specyfikę działania Twojej firmy dobieramy odpowiednie narzędzia i opracowujemy procedury, które pozwolą chronić ją przed atakami typu ransomware. Dzięki tym rozwiązaniom możemy na bieżąco wykrywać i blokować zagrożenia.
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Ricoh Business Services

Poznaj szereg profesjonalnych usług i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przyspieszyć cyfrową transformację.

Poznaj wszystkie nasze rozwiązania biznesowe
seamless digital workspace experience

Digital Experience

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów projektuje, buduje, wdraża i obsługuje rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć maksymalny poziom zaangażowania klientów.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie procesami biznesowymi

Dzięki innowacyjnym narzędziom tworzymy środowisko pracy, w którym Twój Zespół może skupić się na kluczowych zadaniach.

Dowiedz się więcej

Cyberbezpieczeństwo

Pomożemy Ci stworzyć odporną infrastrukturę IT, zrozumieć lepiej jej słabe strony i odpowiednio nimi zarządzać. Dzieki temu Twoja firma będzie mogła rozwijać się w bezpieczny sposób.

Dowiedz się więcej

Chmura i infrastruktura

Korzystaj ze skalowalnych rozwiązań chmurowych. Zadbaj o większą elastyczność i efektywność działania. Zapewnij bezpieczny dostęp do kluczowych danych.

Dowiedz się więcej

Innowacyjne środowisko pracy

Opracujemy i wdrożymy innowacyjne środowisko pracy, w którym Twój Zespół będzie mógł osiągać najlepsze wyniki.

Dowiedz się więcej