Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Marka

Doceniamy potencjał jaki drzemie w ludzkiej wyobraźni. Wierzymy, że dzięki kreatywności i współpracy można pozytywnie wpływać na funkcjonowanie społeczności.

Nasza marka

To przekonanie towarzyszy naszej firmie od samego początku. Kiyoshi Ichimura zakładał Ricoh z ludźmi otwartymi na zmianę i innowacje. W ich wspólnej wizji kluczowe znaczenie miało stworzenie narzędzi, które pozwolą na łatwiejsze dzielenie się informacjami i wiedzą. 

Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii, wiedzy naszych inżynierów i zaawansowanego procesu produkcyjnego urzeczywistniamy tę wizję. Nasze drukarki, kopiarki i faksy spełniły bardzo ważną rolę w historii automatyzacji pracy biurowej i zrewolucjonizowały sposób prowadzenia operacji biznesowych. Natomiast jakość naszych usługi i rozwiązań do zarządzania dokumentami pozwoliły nam osiągnąć pozycję eksperta w tym obszarze.

Partnerska współpraca z klientami

Jesteśmy firmą międzynarodową. Wysokie standardy, które wypracowaliśmy na całym świecie, pozwalają nam na budowanie długofalowych relacji z klientami. Ci, dzięki naszym rozwiązaniom i usługom mogą zredukować koszty oraz usprawnić codzienną pracę. Przekłada się to na lepsze spożytkowanie wiedzy i umiejętności pracowników, którzy zyskują łatwiejszy dostęp do kluczowych informacji oraz narzędzi pozwalających na szybszą realizację swoich podstawowych zadań.

W regionie EMEA działamy w pełni operacyjnie w 25 krajach. Nasi klienci otrzymują gwarancję dostępu do znających specyfikę ich rynku ekspertów oraz niezawodnej opieki serwisowej. 

Innowacyjność

Nasze produkty i usługi są projektowane z myślą o potrzebach konkretnych branż czy rynków. Tworzymy rozwiązania, które pozwalają firmom wypracować przewagę konkurencyjną oraz ułatwić dzielenie się i wymianę informacji.  

Możliwości innowacyjnych narzędzi pozwalają zwiększyć efektywność i realizować codzienne obowiązki w bardziej elastyczny sposób.

Zrównoważony rozwój – szacunek dla naszej przyszłości

Jako firma szanujemy nasze otoczenie. Znajduje to odzwierciedlenie w strategii biznesowej Ricoh, polityce ochrony środowiska i działaniach na rzecz społeczności lokalnych. Chcemy, żeby nasi pracownicy mogli być dumni z pracy w Ricoh i świadomości, że są częścią firmy, która stawia na zrównoważony rozwój. 

Takie podejście do biznesu jest bardzo ważnym składnikiem naszego przepisu na sukces.