Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Fleet Records

Rozwiązanie Fleet Records to bezpieczne archiwum elektroniczne, które umożliwia centralizację zarządzania i kontrolę nad dokumentami floty samochodowej.

Rozwiązanie Ricoh umożliwia szybkie rejestrowanie i indeksowanie dokumentów pojazdów. Pozwala to na szybki dostęp do aktualnych wersji dokumentacji floty. Indeksowane pliki są bezpiecznie archiwizowane i łatwo monitorowane.

Zdigitalizowane i zindeksowane dokumenty można łatwo znaleźć, nie tracąc czasu na przeszukiwanie dokumentacji papierowej. Rozwiązanie usprawnia procesy, zmniejsza margines błędu i ryzyko zagubienia dokumentów. Prowadzenie cyfrowej dokumentacji pozwala również na obniżenie kosztów.

Funkcje i zalety
Rozwiązanie Fleet Records pomaga w minimalizacji czasochłonnych procesów wykonywanych ręcznie i zapewnia natychmiastowy dostęp do potrzebnych dokumentów.

Ta usługa pomaga w osiągnięciu następujących celów:

Zgodności z przepisami
  • Digitalizacja i centralne przechowywanie dokumentów ułatwia wyszukiwanie i pobieranie wszystkich dokumentów samochodowych.
  • Dokładne indeksowanie, ścieżki audytowe i zarządzanie wersjami ułatwia zachowywanie zgodności z przepisami.
  • Wszystkie istotne dokumenty samochodów i kierowców, w tym te związane z ubezpieczeniem, kontrolą stanu technicznego i rejestracją, można powiązać i monitorować pod kątem najważniejszych zmian.
  • Zmniejszenie kosztów biznesowych
  • Mniejsze koszty administracyjne i eliminacja kosztów przechowywania papierowych dokumentów.
  • Łatwy dostęp do dokładnie indeksowanego, zarządzanego centralnie repozytorium cyfrowego eliminuje potrzebę ręcznego dobierania i obsługi dokumentów samochodowych.
  • Dalsze zmniejszenie kosztów dzięki wysyłaniu i odbieraniu dokumentów w formacie cyfrowym.

Przyspieszenie procesów i oszczędność czasu

  • Centralne zarządzanie elektronicznymi dokumentami przyspiesza procesy zarządzania flotą, takie jak np. zgłaszanie roszczeń ubezpieczeniowych.
  • Dostęp do dokumentów w czasie rzeczywistym pozwala uniknąć konieczności ręcznego wyszukiwania ważnych dokumentów.