hybrid infrastructures

Prostota. Automatyzacja. Optymalizacja.

Infrastruktura chmurowa

Utrzymanie infrastruktury IT, dbanie o jej aktualność i zapewnienie pełnej zgodności systemów, generuje wysokie koszty. Chmura obliczeniowa oferuje większą skalowalność, elastyczność i sprawność – cechy o fundamentalnym znaczeniu dla przyspieszenia transformacji cyfrowej i utrzymania konkurencyjności. 
 
Zdolność do szybkiej adaptacji i innowacyjność mają kluczowe znaczenie dla wzrostu i zrównoważonego rozwoju firmy. Jednocześnie chmura obliczeniowa pozwala na ograniczenie złożoności i optymalizację kosztów.  
 
Skalowalne, zarządzane usługi chmurowe 
Nasza kombinacja usług chmurowych jest dopasowana do różnorodnych potrzeb współczesnych firm. Nasi konsultanci przeprowadzą szczegółową analizę sytuacji Twojej firmy. Na tej podstawie zaproponują najlepsze rozwiązania. Oferujemy kompleksową usługę. Opracowujemy architekturę, realizujemy wdrożenie i przeprowadzamy migrację.
 
• Większa elastyczność i bezpieczeństwo 
• Optymalizacja działania 
• Wzrost produktywności  
• Wyższy poziom danych

Rozwiązania i usługi

Chmura obliczeniowa, hosting i centra danych

areo

Podkręć działanie swojej firmy dzięki chmurze

Wiele firm nie jest w stanie dotrzymać kroku cyfrowej transformacji. Nie dysponują odpowiednią infrastrukturą, która pozwalałaby na konsolidację, automatyzację, standaryzację i wirtualizację systemów. 
 
Rozwiązania chmurowe, on-premise i hybrydowe
Naszym Klientom oferujemy różnorodne rozwiązania i wspólnie opracowujemy efektywną, skalowalną i bezpieczną infrastrukturę w chmurze. 
 
Lokalne i globalne usługi
Realizujemy nie tylko projekty lokalne ale również na skalę globalną. Zapewnimy Twojej firmie profesjonalne wsparcie IT.
Skontaktuj się z nami

Orkiestracja i zarządzanie usługami w chmurze

areo

Zapewnij harmonijne działanie w chmurze

Coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z infrastruktury chmurowej. Dzięki temu mogą elastycznie reagować na m.in. zwiększenie obciążeń. Skutkiem tej sytuacji jest wzrost złożoności procesów roboczych, zarówno w chmurach prywatnych, jak i publicznych.  
  
Dostęp do dowolnego z wiodących dostawców chmury  
Zyskaj kontrolę nad swoją infrastrukturą IT poprzez orkiestrację i zarządzanie usługami w chmurze. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi dostawcami rozwiązań chmury, w tym Microsoft Azure, AWS i Google Cloud. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci w opracowaniu indywidualnie dopasowanego rozwiązania i centralizacji zarządzania Twoim środowiskiem chmury.
Skontaktuj się z nami

Migracja do chmury

areo

Zminimalizuj ryzyko i zakłócenia dla swojej firmy

Infrastruktura chmurowa oferuje wiele korzyści, ale nie wszystkie dane i aplikacje nadają się do migracji. Musisz rozważyć wszystkie aspekty, począwszy od zapewnienia ciągłości działania, oceny ryzyka bezpieczeństwa i zasobów przez systemy i aplikacje, które są wykorzystywane w firmie.
 
Wsparcie ekspertów na każdym kroku  
Eksperci Ricoh przeanalizują aplikacje i systemy, z których korzysta firma, dobiorą odpowiednią platformę oraz opracują plan migracji. To pozwoli przeprowadzić proces sprawnie i bez zakłóceń.
Skontaktuj się z nami

Optymalizja kosztów

areo

Redukuj koszty, generuj zyski

Zarządzaj swoją inwestycją w infrastrukturę  
Twoja infrastruktura chmurowa rozwija się, do tego dochodzą koszty związane z utrzymaniem dotychczasowych systemów. Potrzebujesz wsparcia w efektywnym zarządzaniu wydatkami.
 
Redukuj koszty, generuj zyski   
Nasze narzędzia do raportowania i zautomatyzowany dashboard powalają na efektywne zarządzanie i monitorowanie całej infrastruktury. Podczas tworzenia planu migracji nasi eksperci opracowują elastyczny pan działania, na jego podstawie możesz przewidywać i dostosowywać koszty oraz wprowadzać konieczne zmiany.
Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Ricoh Business Services

Poznaj szereg profesjonalnych usług i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przyspieszyć cyfrową transformację.

Poznaj wszystkie nasze rozwiązania biznesowe
seamless digital workspace experience

Digital Experience

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów projektuje, buduje, wdraża i obsługuje rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć maksymalny poziom zaangażowania klientów.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie procesami biznesowymi

Dzięki innowacyjnym narzędziom tworzymy środowisko pracy, w którym Twój Zespół może skupić się na kluczowych zadaniach.

Dowiedz się więcej

Cyberbezpieczeństwo

Pomożemy Ci stworzyć odporną infrastrukturę IT, zrozumieć lepiej jej słabe strony i odpowiednio nimi zarządzać. Dzieki temu Twoja firma będzie mogła rozwijać się w bezpieczny sposób.

Dowiedz się więcej

Chmura i infrastruktura

Korzystaj ze skalowalnych rozwiązań chmurowych. Zadbaj o większą elastyczność i efektywność działania. Zapewnij bezpieczny dostęp do kluczowych danych.

Dowiedz się więcej

Innowacyjne środowisko pracy

Opracujemy i wdrożymy innowacyjne środowisko pracy, w którym Twój Zespół będzie mógł osiągać najlepsze wyniki.

Dowiedz się więcej