Zaangażowanie klientów i pracowników
customer and employee engagement

Działaj ze wsparciem technologii i danych

Zaangażowanie klientów i pracowników

Angażowanie nowych i skuteczna komunikacja z dotychczasowymi klientami wymaga odpowiedniego dopasowania treści. Czasem dane, które powinny być podstawą tego planowania są zgromadzone w różnych systemach. 
 
Uzbrój swój zespół w odpowiednie narzędzia 
Ricoh oferuje narzędzia, które w znaczący sposób ułatwiają tworzenie spersonalizowanej komunikacji do klientów, planowanie i realizację działań marketingowych.  Nasze rozwiązania można bardzo łatwo dopasować do konkretnych potrzeb Twojej firmy. 

Rozwiązania i usługi

Zarządzanie komunikacją z klientami

areo

Trafiaj z komunikatem w punkt

Dobrze zaplanowana komunikacja to kluczowy element wysokiej jakości obsługi klienta. Dzięki naszym rozwiązaniom Twój zespół będzie mógł zarządzać całym procesem znacznie szybciej i łatwiej. Dotyczy to wszystkich etapów od tworzenia po dystrybucję.
 
Optymalizacja procesów 
Nasze rozwiązania są w pełni skalowalne i można je szybko dostosować do konkretnych potrzeb firmy. Oferujemy również szeroki zakres usług, które pozwolą przyspieszyć realizację procesów. Przykładem jest oprogramowanie FusionPro, które pozwala na tworzenie personalizowanych dokumentów. Dzięki niemu firma może znacznie obniżyć koszty i czas potrzebny na przygotowanie ukierunkowanych materiałów dla klientów.
Przeczytaj więcej

Technologie marketingowe (MAM/DAM)

areo

Szybki i intuicyjny dostęp do zasobów marketingowych

Zarządzanie materiałami komunikacyjnymi i marketingowymi, utrzymanie spójności i zgodności z wszelkimi wytycznymi marki stanowi duże wyzwanie, szczególnie podczas pracy zdalnej i hybrydowej. Wsparciem w tym zadaniu mogą okazać się, takie platformy jak: Media Asset Management (MAM) i Digital Asset Management (DAM).    
 
Odpowiednie treści w odpowiednim czasie 
Nasze rozwiązania ułatwiają lokalizowanie i personalizowanie zasobów firmowych – od teraz Twój zespół nie musi obsługiwać każdego zapytania osobno. Dzięki umieszczeniu wszystkich materiałów na portalu, który oferuje kontrolowany dostęp, możesz mieć pewność, że wszystkie zainteresowane strony m.in. pracownicy, partnerzy, dystrybutorzy mogą szybko pobrać i korzystać jedynie z najnowszych zatwierdzonych i autoryzowanych treści i zasobów.    
 
Szeroka gama rozwiązań  
Oferujemy oprogramowanie i świadczymy usługi, dzięki którym Twoje działania marketingowe będą wykorzystywane w najbardziej efektywny sposób i każdy będzie wiedział, gdzie znaleźć odpowiednie materiały. Korzystamy z naszych autorskich rozwiązań, jak MarcomCentral i FusionPro, w zależności od potrzeb Twojej firmy  łączymy je też z oprogramowaniem innych producentów.
Przeczytaj więcej

Digital Experience Platform (DXP)

areo

Zadbaj o doskonałe wrażenia klientów

Postaw na innowacyjne rozwiązania. Komunikuj się i docieraj do klientów korzystając z wielu różnorodnych kanałów. Usprawnij procesy i zadbaj o to by działały bezbłędnie. 
 
DXP – wsparcie dla Twojej cyfrowej strategii
Nasz zespół ekspertów doradzi Ci kierunek rozwoju i rozwiązania, które pozwolą osiągnąć wyznaczone cele. 
Oferujemy kompleksowe portfolio oprogramowania i usług, aby pomóc Ci w budowaniu DXP i realizowaniu Twojej cyfrowej strategii biznesowej.   
 
Nasze portfolio usług obejmuje:  
 
  • ujednoliconą obsługę klientów 
  • obsługę wielokanałową 
  • transformację operacji biznesowych 
  • digitalizację procesów biznesowych 
  • doradztwo w zakresie strategii cyfrowej 
  • szybsze wprowadzenie na rynek i przyspieszenie działalności firmy 
  • portale internetowe, intranety i portale dostawcy
Skontaktuj się z nami

Usługi dla eCommerce

areo

Odkryj nowe możliwości dla handlu internetowego

Zdobywaj nowych klientów i buduj lojalność klientów. Korzystaj w pełni z możliwości, jakie daje handel internetowy. Zadbaj o to by Twoja platforma eCommerce była intuicyjna i przyjazna dla użytkowników. Oferujemy wszechstronny zakres usług, aby pomóc Ci w budowaniu pozytywnego doświadczenia klienta, od tworzenia portali, aplikacji mobilnych i platform handlu internetowego po integrację systemów.    
 
Rozwiązania o zasięgu globalnym
Zapewniamy integrację, rozwój i migrację. Oferujemy zaawansowane metody analizy danych i sztuczną inteligencje. Dzięki temu zyskujesz dostęp do informacji, które pozwolą maksymalizować sprzedaż.
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Ricoh Business Services

Poznaj szereg profesjonalnych usług i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przyspieszyć cyfrową transformację.

Poznaj wszystkie nasze rozwiązania biznesowe
seamless digital workspace experience

Digital Experience

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów projektuje, buduje, wdraża i obsługuje rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć maksymalny poziom zaangażowania klientów.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie procesami biznesowymi

Dzięki innowacyjnym narzędziom tworzymy środowisko pracy, w którym Twój Zespół może skupić się na kluczowych zadaniach.

Dowiedz się więcej

Cyberbezpieczeństwo

Pomożemy Ci stworzyć odporną infrastrukturę IT, zrozumieć lepiej jej słabe strony i odpowiednio nimi zarządzać. Dzieki temu Twoja firma będzie mogła rozwijać się w bezpieczny sposób.

Dowiedz się więcej

Chmura i infrastruktura

Korzystaj ze skalowalnych rozwiązań chmurowych. Zadbaj o większą elastyczność i efektywność działania. Zapewnij bezpieczny dostęp do kluczowych danych.

Dowiedz się więcej

Innowacyjne środowisko pracy

Opracujemy i wdrożymy innowacyjne środowisko pracy, w którym Twój Zespół będzie mógł osiągać najlepsze wyniki.

Dowiedz się więcej