digital customer experience

Nowa jakość doświadczeń

Narzędzia, które budują zaangażowanie

Digital Experience

Klientom zależy na możliwości szybkiej interakcji i kontakcie z marką za pośrednictwem różnych kanałów. Rozwiązaniem są cyfrowe technologie, które ułatwiają klientom uzyskanie ważnych informacji na temat produktu lub usługi. Łatwa nawigacja, angażujące treści, szybki dostęp do usług posprzedażnych – te elementy mają kluczowe znaczenie dla zdobywania lojalności klientów. 
 
Doskonała obsługa klienta musi mieć wsparcie technologii
Dostęp do zaawansowanych narzędzi umożliwiających analizę danych i sztucznej inteligencji pozwala podnieść poziom obsługi klienta na nowy, hiperspernalizowany poziom. Jednocześnie, dzięki technologii cały proces jest dużo szybszy, tańszy i bardziej efektywny.  
 
Maksymalizacja zaangażowania  
Do dyspozycji Twojej firmy jest zespół specjalistów Ricoh, który będzie czuwać nad doborem i wdrożeniem rozwiązań, które najlepiej będą służyć Twoim Klientom.
image

91% klientów twierdzi, że pozytywne doświadczenia związane z wcześniejszą współpracą z firmą zwiększają prawdopodobieństwo ponownego zakupu.

Oferowane przez nas rozwiązania z obszaru Digital Experience to zestaw narzędzi, które pozwalają na lepszą analizę zachowań klientów i dopasowanie do ich oczekiwań. Żyjemy w czasach, w których wiele firm mierzy się z pułapką komodytyzacji. Istnieje zbyt wiele produktów i usług, które są do siebie podobne, przez co trudno jest się wyróżnić. Z tego powodu budowanie pozytywnych doświadczeń klienta ma tak duże znaczenie.    
 
Pozytywne doświadczenie klienta
Określenie ROI działań związanych z budowaniem pozytywnego doświadczenia klienta nie jest proste i jednoznaczne. Wyniki badań pokazują, że rośnie świadomość znaczenia tego aspektu działania firmy. Klienci, którzy nie zawiedli się na jakości oferowanej przez daną firmę są skłonni wydać o 140% więcej niż Ci, których doświadczenia były negatywne. Dbałość o tą sferę przyczynia się do obniżenia kosztów obsługi klienta nawet o 30%. 
 
Wyposaż pracowników w instrumenty, które pozwolą im na podniesienie jakości obsługi klienta
Budowanie pozytywnego doświadczenia klienta to nie tylko sprawnie działający sklep internetowy, ale również zapewnienie pracownikom możliwości szybkiego dostępu do danych, sprawdzenia statusu sprawy etc.

Obszary naszej specjalizacji

Zaangażowanie - klienci i pracownicy

areo

Komunikacja zaprojektowana w oparciu o dane

Współpracuj ze swoimi klientami, twórz nowe źródła dochodu i zwiększaj efektywność. Osiągniesz to korzystając z nowoczesnych technologii cyfrowych. Postaw na wysoką jakość prezentacji produktów i usług na stronie, korzystaj z najnowszych rozwiązań dedykowanych eCommerce oraz zainwestuj w Digital Experience Platforms. Personalizuj swoją komunikację, efektywnie zarządzaj zasobami i pomóż swojej organizacji korzystać z odpowiednich narzędzi marketingowych. Pomożemy Twojej firmie korzystać z danych i w oparciu o nie tworzyć ukierunkowaną komunikację oraz budować zaangażowanie klientów.
Przeczytaj więcej

Analiza danych i sztuczna inteligencja (AI)

areo

Decyzje oparte na danych

Dzięki naszym usługom możesz w znacznie większym stopniu korzystać z analizy danych i możliwości sztucznej inteligencji. To pozwoli Twojej firmie rozwijać się szybciej, podejmować decyzje poparte konkretnymi wskaźnikami. Ta wiedza biznesowa umożliwi lepszą analizę działania przedsiębiorstwa i pozwoli szybko reagować na zmiany. Przyczyni się również do podniesienia poziomu doświadczenia klienta.  
Przeczytaj więcej

Software Engineering

areo

Nowoczesne aplikacje dostosowane do Twoich potrzeb biznesowych

Możemy stworzyć aplikacje i oprogramowanie specjalnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Zadbamy o to by idealnie współpracowały z systemami, z których do tej pory korzystała Twoja firma. Oferujemy kompleksową usługę obejmującą doradztwo, programowanie, testy, wsparcie, wdrażanie i utrzymanie.
Przeczytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Ricoh Business Services

Poznaj szereg profesjonalnych usług i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przyspieszyć cyfrową transformację.

Poznaj wszystkie nasze rozwiązania biznesowe
business services

Innowacyjne środowisko pracy

Opracujemy i wdrożymy innowacyjne środowisko pracy, w którym Twój Zespół będzie mógł osiągać najlepsze wyniki.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie procesami biznesowymi

Dzięki innowacyjnym narzędziom tworzymy środowisko pracy, w którym Twój Zespół może skupić się na kluczowych zadaniach.

Dowiedz się więcej

Cyberbezpieczeństwo

Pomożemy Ci stworzyć odporną infrastrukturę IT, zrozumieć lepiej jej słabe strony i odpowiednio nimi zarządzać. Dzieki temu Twoja firma będzie mogła rozwijać się w bezpieczny sposób.

Dowiedz się więcej

Chmura i infrastruktura

Korzystaj ze skalowalnych rozwiązań chmurowych. Zadbaj o większą elastyczność i efektywność działania. Zapewnij bezpieczny dostęp do kluczowych danych.

Dowiedz się więcej