About_Ricoh_Header_1920x480_EU_20211124.jpg

Wspieramy Twoją firmę na każdym roku

Indywidualnie dopasowane wsparcie i rozwiązania dla przyspieszenia digitalizacji Twojej firmy

Nasze podejście

Leading Change at Work
Dostosowujemy technologie i narzędzia, z których korzysta Twoja firma, do wymogów nowego modelu pracy. Doradzamy rozwiązania, które muszą zagościć w biurze przyszłości, pokazujemy trendy, które trzeba uwzględnić by stworzyć dla Twojego zespołu optymalne warunki pracy. 
 
Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Świadczymy usługi dla firm różnej wielkości. Niezależnie od tego, czy zaczynasz myśleć o cyfrowej transformacji, czy Twoja firma już ją zaczęła, możemy pomóc zaplanować i przyspieszyć realizację tego procesu. 
 
Szeroka gama usług
Oferujemy szeroką gamę usług i rozwiązań, które realizujemy lokalnie i globalnie. Skorzystaj z naszego zindywidualizowanego podejścia. Rozwijamy nasze możliwości i świadczmy coraz więcej cyfrowych usług. Dzięki nim możesz przygotować swoją firmę na wyzwania przyszłości.

Nasze wsparcie

Podczas procesu wdrożenia współpracujemy ściśle z klientami, aby zrozumieć ich działalność, strategię i cele. Poznajemy sposób działania, współpracy i wymiany informacji w firmie, a także relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Nowe rozwiązania projektujemy w oparciu o tę wiedzę. 
 
Staramy się poznać przełożonych i pracowników, ponieważ to od nich zależy powodzenie każdego programu. Wspólnie z zespołami klienta określamy najbardziej przydatne dla nich narzędzia i informacje oraz oceniami sposób funkjonowania wprowadzonych rozwiązań.

DBAMY O SZEROKI ZAKRES POTRZEB BIZNESOWYCH

Małe firmy

Rozwiązania, które pozwalają osiągnąć nowy poziom

Małe firmy w szczególny sposób potrzebują i mogą skorzystać ze wsparcia nowoczesnej technologii. Tylko dzięki niej mogą osiągnąć wyższy poziom efektywności i działać w sposób zwinny.  Elektroniczny obieg dokumentów, automatyzacja procesów biznesowych, narzędzia wspierające współpracę i hybrydowy model pracy to tylko początek listy rozwiązań, które powinny działać na rzecz każdej małej firmy.
areo
Inwestycja, która szybko się zwraca
Znamy specyfikę działania małych firm i rozumiemy, że potrzebują rozwiązań, które można w łatwy sposób skalować i dostosowywać elastycznie do nowych potrzeb. Nasze usługi i rozwiązania są skonstruowane w taki sposób, że ich wdrożenie i obsługa nie wymaga rozbudowanego działu IT u klienta. 
 
Nasz zespół odpowiedzialny za wzdrożenie realizuje usługę w sposób kompleksowy, oferuje również szerokie wsparcie powdrożeniowe.

Średnie firmy

Pomoc w kapitalizowaniu możliwości

Odpowiednie zbalansowanie między koniecznością wprowadzania nowych rozwiązań, a wpływu jaki proces wdrożenia będzie miał dla jakości świadczonych usług i ogólnego funkcjonowania firmy stanowi duże wyzwanie. Jedno jest pewnie. Utrzymanie pozycji na rynku i budowanie przewagi konkurencyjnej wymaga dostępu do odpowiednich technologii. Każda firm, która chce odnosić sukcesy musi krytycznie przeanalizować swoje narzędzia i systemy IT.
areo
Określenie celów i potrzeb
Nasi specjaliści zidentyfikują słabe strony i wyzwania, z którymi musi zmierzyć się firma. Ustalą kluczowe potrzeby oraz obszary, które są najważniejsze z perspektywy realizacji jej celów biznesowych.  Elektroniczny obieg dokumentów, automatyzacja, usługi IT, cyberbezpieczeństwo – Ricoh oferuje szeroki pakiet usług, które mogą wesprzeć cyfrowy rozwój przedsiębiorstwa i digitalizację procesów. 
 
Dzięki nim firma będzie mogła wejść na wyższy poziom rozwoju ora znacznie lepiej zarządzać i racjonalizować towarzyszący mu rosnący poziom skomplikowania procesów biznesowych.

Przedsiębiorstwa

Cyfrowe innowacje i usługi dla rozwoju

Szybkie tempo zmian i pojawiające się nieustannie nowe wyzwania są ogromnym sprawdzianem dla dużych przedsiębiorstw. Przeprowadzenie transformacji w takiej organizacji to wieloetapowy i czasochłonny proces. Wymaga również bardzo dużo zasobów, zaangażowania pokaźnego zespołu oraz pogodzenia interesów i potrzeb różnych interesariuszy.
areo
Wsparcie dla dużych przedsiębiorstw
Dzięki współpracy z takim partnerem jak Ricoh te zmiany można przeprowadzić znacznie szybciej korzystając ze wsparcia profesjonalnego zespołu, który pokieruje i poprowadzi projekt od A do Z.  Analizując sytuację i potrzeby firmy przyjmujemy holistyczne podejście. Pozwala nam na to szeroka oferta rozwiązań, które możemy zaproponować. Usługi IT, cyberbezpieczeństwo, narzędzia usprawniające współpracę, elektroniczny obieg dokumentów, technologie wspierające pracę hybrydową czy outsourcing usług – w oparciu, ten szeroki pakiet tworzymy ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb klienta. 

Administracja publiczna

Wsparcie cyfrowej transformacji

Cyfrowa transformacja i digitalizacja są konieczne dla sprawnego funkcjonowania administracji publicznej. Szczególnie, że rosną oczekiwania wobec szybkości i jakości obsługi spraw zgłaszanych przez obywateli. Istotne znaczenie ma również komfort pracy urzędników, którzy chcą mieć do dyspozycji odpowiednie narzędzia usprawniające ich pracę.
areo
Cyfrowa transformacja to konieczność
Oferowany przez nas zakres usług może posłużyć jako ogromne wsparcie i przyspieszenie wprowadzanych zmian. Wprowadzenie rozwiązań wspierających pracę hybrydową i zdalną , digitalizacja i podniesienie efektywności procesów dokumentowych stanowią ważne kroki na długiej drodze do dojrzałości cyfrowej. 
 
Nasi eksperci mogą przeprowadzić zmiany i wdrożenia w sposób kompleksowy. Począwszy od analizy i przygotowania rekomendacji konkretnych rozwiązań do wdrożenia, poprzez realizację i obsługę. 

Zmniejsz ślad węglowy

Dzięki naszym rozwiązaniom firmy mogą zredukować emisję CO2. Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów pozwala ograniczyć zużycie papieru. Nasze urządzenia drukujące czy monitory interaktywne są rozwiązaniami energooszczędnymi. A używanie z takich aplikacji jak Ricoh Spaces umożliwia efektywniejsze korzystanie z przestrzeni biurowej.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami