software engineers at work

Nowoczesne aplikacje dostosowane do Twoich potrzeb biznesowych

Software engineering

Dostęp do odpowiedniego oprogramowania ma kluczowe znaczenie w obecnych czasach. Rozwiązania szyte na miarę pozwolą Twojej firmie na szybką transformację i osiągniecie pełni możliwości. Dzięki nim zwiększysz elastyczność działania, podniesiesz jakość usług i zapewnisz najwyższy poziom ochrony danych. Proces wdrożenia i zarządzanie oprogramowaniem są skomplikowane. 
 
Rozwiązania szyte na miarę 
Opracujemy dla Twojej firmy oprogramowanie, które będzie wspierało wasze procesy. To nie Twoja firma musi dostosowywać się do możliwości powszechnie dostępnych rozwiązań. Nasi specjaliści kierują, projektują, wdrażają i zarządzają systemami, z których korzysta Twoja firma.  Możesz powierzyć nam kompleksową usługę i całkowicie odciążyć Twój dział IT.

Rozwiązania i usługi

Rozwój aplikacji

areo

Zdefiniuj swoją drogę rozwoju

Wiele firm boryka się z problemami wynikającymi z korzystania z przestarzałych systemów i aplikacji. Gdy składający się z pracowników firmy zespół programistyczny jest zajęty obsługą i utrzymaniem istniejących systemów, wyzwaniem może być znalezienie czasu na tworzenie nowych rozwiązań. Te mogą okazać się niezbędne do uzyskania przewag konkurencyjnej. 
 
Zespoły ekspertów programistycznych w akcji  
Nasi eksperci korzystają z najnowszych, zaawansowanych technologii. Posiadają doświadczenie w migrowaniu nowych aplikacji do złożonych starszych systemów i ich modernizacji. 
 
Tworzenie nowoczesnych aplikacji  
Tworzymy również aplikacje działające w oparciu o technologie chmurowe np. Microsoft Azure. Od analizy cyfrowych planów działania po warsztaty z koncepcji projektowania – oferujemy szereg usług tworzenia nowoczesnych aplikacji, w tym Site Reliability Engineering i DevOps, aby upewnić Cię, że opracowujesz odpowiednie narzędzia do generowania wartości w najbardziej inteligentny i efektywny sposób.
Skontaktuj się z nami

IDC Whitepaper „Nowoczesna obsługa klienta”

Według badań IDC w ciągu najbliższych 5 lat wdrożenia cyfrowych platform staną się coraz bardziej powszechne. Firmy, które zdecydują się na ten krok jako pierwsze staną się liderami rynku przez kolejną dekadę.

Zapraszamy do kontaktu

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Ricoh Business Services

Poznaj szereg profesjonalnych usług i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przyspieszyć cyfrową transformację.

Poznaj wszystkie nasze rozwiązania biznesowe
seamless digital workspace experience

Digital Experience

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów projektuje, buduje, wdraża i obsługuje rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć maksymalny poziom zaangażowania klientów.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie procesami biznesowymi

Dzięki innowacyjnym narzędziom tworzymy środowisko pracy, w którym Twój Zespół może skupić się na kluczowych zadaniach.

Dowiedz się więcej

Cyberbezpieczeństwo

Pomożemy Ci stworzyć odporną infrastrukturę IT, zrozumieć lepiej jej słabe strony i odpowiednio nimi zarządzać. Dzieki temu Twoja firma będzie mogła rozwijać się w bezpieczny sposób.

Dowiedz się więcej

Chmura i infrastruktura

Korzystaj ze skalowalnych rozwiązań chmurowych. Zadbaj o większą elastyczność i efektywność działania. Zapewnij bezpieczny dostęp do kluczowych danych.

Dowiedz się więcej

Innowacyjne środowisko pracy

Opracujemy i wdrożymy innowacyjne środowisko pracy, w którym Twój Zespół będzie mógł osiągać najlepsze wyniki.

Dowiedz się więcej