Infrastruktura chmurowa
cloud solutions and IT infrastructure services

Chmura obliczeniowa

Rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Infrastruktura i chmura - usługi

Firmy na całym świecie przyspieszają swoją transformację cyfrową i sięgają po nowe strategie. Katalizatorem tych zmian jest chmura obliczeniowa. Dzięki infrastrukturze chmurowej przedsiębiorstwa mogą osiągnąć większą sprawność, produktywność i bezpieczeństwo.
 
Dopasowane rozwiązania, plan działań i zespół  
Wykorzystanie pełni możliwości, które oferuje chmura wymaga dobrego planu i zespołu, który go zrealizuje. Optymalnie dobrane rozwiązania podkręcą tempo realizowanych zmian i pozwolą szybko reagować na sytuację rynkową, a także zadbać o wysoki standard bezpieczeństwa i ciągłość działania.
image

2/3 firm przyznaje, że wdrożone rozwiązania chmurowe nie spełniły ich oczekiwań.

Infrastruktura i chmura to zestaw usług, które pozwalają sprawnie i efektywnie usprawnić działanie Twojej firmy oraz podnieść poziom jej innowacyjności. Dzięki nim możesz zadbać o ciągłość działania, poprawić jakość współpracy on-line oraz obsługi Klientów. 
 
Rośnie świadomość tego, jak ważną rolę w procesie digitalizacji i transformacji cyfrowej odgrywa chmura obliczeniowa. Pozwala na szybsze wprowadzanie zmian i obniżenie kosztów. To kluczowe w momencie, gdy te muszą być wprowadzane w bardzo szybkim tempie. 
 
Wypracowanie wspólnego planu działania
Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Poznajemy specyfikę działania firmy, jej potrzeby, dotychczasową strategię związaną z IT i wyznaczone cele.  
 
Rozwój całej infrastruktury IT  
Oferujemy kompleksową usługę obejmującą wdrożenie, zarządzanie i rozwijanie całej Twojej infrastruktury IT. Do Twojej dyspozycji są nasi specjaliści, którzy będą wspierać proces wdrożenia na wszystkich etapach.

Obszary naszej specjalizacji

Infrastruktura i chmura - usługi

areo

Prostota. Automatyzacja. Optymalizacja.

Chmura publiczna, prywatna i hybrydowa - dysponujemy bogatym doświadczeniem. Poznaj usługi, dzięki którym zapewnisz swojej firmie bezpieczny i długotrwały rozwój. Pomożemy zmodernizować infrastrukturę Twojej firmy i dopasować ją do nowych potrzeb.
Przeczytaj więcej

Infrastruktura IT - rozwiązania i usługi

areo

Dopasowe usługi dla Twojej kluczowej infrastruktury IT

Oferujemy kompleksowe usługi. Począwszy od sprzętu i oprogramowania po usługi zarządzane i doradztwo. Nasze rozwiązania i usługi dla infrastruktury IT oferują efektywne, bezpieczne, niezawodne zarządzanie systemami IT kluczowymi dla Twojej firmy.
Przeczytaj więcej

Networking Solutions & Services

areo

Rozwiązania dostosowane do nowych wyzwań

Teraz, w jeszcze większym stopniu niż dotąd, sieć IT musi być skalowalna, bezpieczna i odporna. To ona stanowi kręgosłup infrastruktury IT. Możesz powierzyć nam projekt, wdrożenie i monitorowanie. Zadbamy o perfekcyjne działanie Twojej sieci. Dzięki temu zapewnisz komfortowe warunki pracy i obsługi klienta.
Przeczytaj więcej

Ciągłość działania & Disaster Recovery

areo

Nie pozwól, aby cokolwiek przeszkodziło w działaniu kluczowych procesów

Przejście na pracę zdalną i zdecentralizowaną współpracę oznacza, że ciągłość działania i bezpieczeństwo danych mają absolutnie priorytetowe znaczenie. To wymaga profesjonalnego monitoringu i zarządzania infrastrukturą IT. Dzięki temu Twoja firma zachowa ciągłość działania i zminimalizuje ryzyko wystąpienia przestoju.
Przeczytaj więcej

Zapraszamy do kontaktu

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Ricoh Business Services

Poznaj szereg profesjonalnych usług i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przyspieszyć cyfrową transformację.

Zobacz wszystkie nasze rozwiązania biznesowe
business services

Innowacyjne środowisko pracy

Opracujemy i wdrożymy innowacyjne środowisko pracy, w którym Twój Zespół będzie mógł osiągać najlepsze wyniki.

Przeczytaj więcej

Digital Experience

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów ds. analizy danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i obsługuje rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć maksymalny poziom zaangażowania klientów.

Przeczytaj więcej

Cyberbezpieczeństwo

Pomożemy Ci stworzyć odporną infrastrukturę IT, zrozumieć lepiej jej słabe strony i odpowiednio nimi zarządzać. Dzieki temu Twoja firma będzie mogła rozwijać się w bezpieczny sposób.

Przeczytaj więcej

Zarządzanie procesami biznesowymi

Dzięki innowacyjnym narzędziom tworzymy środowisko pracy, w którym Twój Zespół może skupić się na kluczowych zadaniach.

Przeczytaj więcej