Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Nasza działalność

Satysfakcja z pracy

Naszą ambicją jest wykorzystanie technologii do zwiększenia produktywności, pobudzenia kreatywności, a przede wszystkim do pomocy ludziom w osiągnięciu satysfakcji z wykonywanej pracy. Dążymy do tego przy jednoczesnym rozwijaniu innowacji, zarówno w naszej organizacji, jak i w firmach naszych klientów. Od początku naszego istnienia łączymy ludzi i technologię, aby pomóc naszym klientom wykorzystać w pełni potencjał, który drzemie w ich firmie.

Naszym celem jest umożliwienie każdemu pracownikowi sprawnego wykonywania obowiązków niezależnie od tego czy pracuje zdalnie czy w biurze. Pomagamy zaoszczędzić czas poświęcany dotąd na realizację żmudnych, powtarzalnych zadań, dzięki czemu można go przeznaczyć więcej na satysfakcjonujące zadania, które wnoszą wartość dodaną. Chcemy wprowadzić ludzki aspekt do tego, w jaki sposób wykorzystujemy i rozwijamy technologię, aby zwiększać w każdym kreatywność i poczucie samorealizacji. W ten sposób zapewniamy satysfakcję i spełnienie w pracy.

Rozwiązania biznesowe Ricoh

Technologia zmienia sposób naszej pracy. Ricoh oferuje bogate portfolio najwyższej jakości produktów, sprzętu i oprogramowania, zaawansowanych kompleksowych rozwiązań i specjalistycznego wsparcia. Dzięki nim przedsiębiorstwa każdej wielkości mogą usprawnić działanie, zwiększyć produktywność i rentowność. Gdziekolwiek na świecie znajduje się Twoja firma i niezależnie od tego na jakim jest etapie cyfrowej transformacji – możemy pomóc w dostosowaniu się do nowych wyzwań, stworzeniu innowacyjnego środowiska pracy i osiągnięciu kluczowych celów biznesowych.

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak Ricoh
może wesprze Twoją firmę w procesie cyfrowej transformacji i tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy


Nasze dziedzictwo innowacji

Innowacyjność jest kluczowym elementem naszej działalności od czasu naszego powstania w 1936 roku. Stworzyliśmy wiele rozwiązań, które zmieniły rynek. Począwszy od pierwszego na świecie faksu biurowego wysokiej prędkości (lata '70) i wielofunkcyjnej kopiarki cyfrowej (lata '80) po najnowsze drukarki 3D i urządzenia sieciowe z dostępem do usług w chmurze. Stale stosujemy innowacje, nie tylko w zakresie technologii i produktów, ale także od strony biznesowej. Pomagamy firmom w cyfrowej transformacji i wprowadzaniu elektronicznego obiegu dokumentów oraz automatyzacji.


Praca na rzecz zrównoważonej przyszłości

Nasze zaangażowanie w ideę zrównoważonego rozwoju polega na dążeniu do zapewnienia równowagi  w trzech sferach obejmujących społeczeństwo, planetę oraz dobrobyt. Aby z powodzeniem osiagać wymierne rezultaty, do naszej ogólnej strategii biznesowej wprowadziliśmy szereg celów środowiskowych, społecznych oraz w zakresie zarządzania i polityki naszej firmy. Obejmują one siedem priorytetowych dla nas kwestii, takich jak społeczeństwo bezemisyjne, gospodarka zamkniętego obiegu, innowacje poprawiajace jakość zycia, oraz różnorodność i integracja. Przyspieszamy również nasze inicjatywy na rzecz energooszczędności i wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych, a także dostarczania usług cyfrowych dla nowych modeli pracy.
ESG goals

.


Nasza historia

Poznaj historię Ricoh oraz drogę naszego rozwoju.

Nasza historia

Ricoh offices

Nasze biura

Niemal w każdym kraju w którym funkcjonuje Ricoh, klienci mogą skorzystać z innowacyjnych Technology Centers. Przedstawiamy tam nasze najnowsze rozwiązania. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.