Innowacyjne środowisko pracy
Workplace Experience

Innowacyjne środowisko pracy

Ułatw współpracę zespołu pracującego zdalnie i hybrydowo.

Innowacyjne środowisko pracy

Zmienia się sposob, w jaki i gdzie pracujemy. Jesteśmy świadkami, jak kształtują się modele hybrydowe i zdalne. Nowy styl pracy wymaga od nas lepszej komunikacji i umiejętności współpracy w rozproszonych zespołach. 
 
Wiedza i strategia, których potrzebujesz  
Pojektując optymalne środowisko pracy dla naszych klientów przyjmujemy holistyczne podejście. Tylko tak Twoja firma osiągnie odpowiednie efekty w zakresie budowania zaangażowania i podnoszenia efektywności pracy. Jest to możliwe dzięki naszej rozbudowanej ofercie usług i produktów. Na ich bazie możemy stworzyć sprawny i innowacyjny ekosystem, który można wygodnie skalować i dostosowywać do nowych potrzeb firmy.
image

55% pracowników osiąga wysokie wyniki, gdy mogą elastycznie decydować, gdzie, kiedy i z kim pracują.

Nasze doświadczenie pozwala nam projektować środowisko pracy, które zapewnia bezpieczny dostęp do potrzebnych dokumentów i systemów oraz ułatwia współpracę w zespole. 
 
W hybrydowym modelu pracy pracownik musi mieć możliwość bezproblemowego przełączania się między pracą zdalną i stacjonalną w biurze. 
 
Najlepsze z obu światów 
 
Praca hybrydowa łączy to co najlepsze w pracy w biurze i pracy zdalnej. Jak jednak znaleźć odpowiednią równowagę między oczekiwaniami pracowników (elastyczność, sprawność, mobilność) a standardami IT (bezpieczeństwo, zgodność, standaryzowane procesy)?   
 
Stwórzmy wspólnie innowacyjne środowisko pracy
 
Pomożemy Twojej firmie stworzyć warunki, w których będzie się dobrze i efektywnie pracować. Zaczniemy od analizy potrzeb pracowników, narzędzi z których korzystają oraz tego, co chcecie usprawnić i zoptymalizować.  Na tej podstawie wybierzemy odpowiednie rozwiązania, przeprowadzimy wdrożenie a następnie będziemy je dla Was obsługiwać. Nasze usługi świadczymy niemal na całym świecie.

Obszary naszej specjalizacji

Usługi zarządzania drukiem

areo

Definicja nowej ery druku

Stwórz optymalny przepływ informacji, który dzięki połączeniu różnorodnych technologii będzie umożliwiał efektywne współdzielenie, drukowanie, digitalizowanie i archiwizowanie dokumentów.
Dowiedz się więcej

Communication & Collaboration Services

areo

Stwórz dobre warunki do współpracy

Sprawna wymiana pomysłów, wiedzy i informacji wymaga odpowiednich narzędzi. Wyposażymy Twój zespół w systemy wideokonferencyjne, monitory interaktywne, systemy elektronicznego obiegu dokumentów i inne narzędzia, które pozwolą im współpracować efektywnie i produktywnie.
Dowiedz się więcej

Managed Workplace Services

areo

Intuicyjne technologie i lepsza efektywność pracy

Dzięki naszym usługom Twój zespół nie musi tracić czasu na rozwiązania, które nie działają a Ty nie musisz martwić się obsługą wszystkich systemów. Czuwamy na tym, żeby pracownicy Twojej firmy mieli dostęp do najlepszych narzędzi i mogli skoncentrować się na swoich zadaniach.
Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Ricoh Business Services

Poznaj szereg profesjonalnych usług i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przyspieszyć cyfrową transformację.

Poznaj wszystkie nasze rozwiązania biznesowe
business services

Digital Experience

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów projektuje, buduje, wdraża i obsługuje rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć maksymalny poziom zaangażowania klientów.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie procesami biznesowymi

Dzięki innowacyjnym narzędziom tworzymy środowisko pracy, w którym Twój Zespół może skupić się na kluczowych zadaniach.

Dowiedz się więcej

Cyberbezpieczeństwo

Pomożemy Ci stworzyć odporną infrastrukturę IT, zrozumieć lepiej jej słabe strony i odpowiednio nimi zarządzać. Dzieki temu Twoja firma będzie mogła rozwijać się w bezpieczny sposób.

Dowiedz się więcej

Chmura i infrastruktura

Korzystaj ze skalowalnych rozwiązań chmurowych. Zadbaj o większą elastyczność i efektywność działania. Zapewnij bezpieczny dostęp do kluczowych danych.

Dowiedz się więcej