Zarządzanie procesami biznesowymi
business process management solutions and services

Zorientowani na sukces

Efektywna współpraca w każdych warunkach, płynny obieg dokumentów, automatyzacja i optymalizacja procesów biznesowych

Zarządzanie procesami biznesowymi

Obowiązujące dotychczas, przestarzałe procesy i manualne zadania nie muszą opóźniać pracy. Dzięki nowoczesnej technologii Twoja firma może znacznie lepiej zarządzać procesami biznesowymi. 
 
Uprość swoje procesy
Ricoh zoptymalizuje Twoje procesy biznesowe, aby pomóc Twoim zespołom pracować lepiej, szybciej i bardziej wydajnie. Oferujemy technologię, specjalistyczną wiedzę i wsparcie. Pozwól swojej firmie działać efektywniej i szybciej.
image

Organizacje tracą 20% swojej produktywności przez nieefektywne procesy związane z obiegiem dokumentów

Z rozwiązaniami Ricoh do zarządzania procesami biznesowymi możesz zautomatyzować ręczne, powtarzalne zadania. A to pozwoli Twoim pracownikom skupić się na zadaniach o kluczowym znaczeniu biznesowym.
 
Digitalizacja, wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacja, pozwolą zoptymalizować procesy biznesowe oraz skutecznie ograniczyć błędy ludzkie i wąskie gardła. Wprowadzenie tych rozwiązań przełoży się również na wyższy komfort pracy i zaangażowanie pracowników. 
 
Automatyzacja na każdym kroku
Zadbaj o zaangażowanie i motywację swojego zespołu, zapewnij im dostęp do najnowszych technologii, dzięki którym będą mogli pracować wygodniej i efektywniej. 

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zanim opracujemy projekt wdrożenia, poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy, dotychczasowe procesy i zadania, które wymagały największych nakładów czasu. Na każdym etapie wdrożenia będziemy ściśle współpracować z Twoim zespołem. Opracujemy nowe procesy i workflow, które pozwolą usprawnić zarządzanie procesami. Dzięki digitalizacji  firma zminimalizuje ryzyko wystąpienia błędów, zagubienia ważnych dokumentów. Zapewni też ich lepszą dostępność, co jest szczególnie ważne w erze pracy hybrydowej.

Obszary, w których się specjalizujemy

Automatyzacja procesów biznesowych

areo

Ograniczanie błędów ludzkich i wzrost efektywności

Dzieki automatyzacji kluczowych procesów biznesowych firma zyskuje możliwość efektywnego i bezpiecznego funkcjonowania w modelu hybrydowym oraz usprawnienie procesu podejmowania decyzji, w tym np. zatwierdzania działań. Przekłada się to na zapewnienie większej dokładności, szybszej reakcji i rozliczalności.
Dowiedz się więcej

Business processes services

areo

Oszczędzaj czas korzystając z możliwości outsourcingu procesów biznesowych

Ricoh oferuje szeroką gamę usług z zakresu outsourcingu. Dzięki współpracy z nami możesz skoncentrować się na kluczowych celach biznesowych.
Dowiedz się więcej

Zapraszamy do kontaktu

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Ricoh Business Services

Poznaj szereg profesjonalnych usług i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przyspieszyć cyfrową transformację.

business services

Innowacyjne środowisko pracy

Opracujemy i wdrożymy innowacyjne środowisko pracy, w którym Twój Zespół będzie mógł osiągać najlepsze wyniki.

Dowiedz się więcej

Digital Experience

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów projektuje, buduje, wdraża i obsługuje rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć maksymalny poziom zaangażowania klientów.

Dowiedz się więcej

Cyberbezpieczeństwo

Pomożemy Ci stworzyć odporną infrastrukturę IT, zrozumieć lepiej jej słabe strony i odpowiednio nimi zarządzać. Dzieki temu Twoja firma będzie mogła rozwijać się w bezpieczny sposób.

Dowiedz się więcej

Chmura i infrastruktura

Korzystaj ze skalowalnych rozwiązań chmurowych. Zadbaj o większą elastyczność i efektywność działania. Zapewnij bezpieczny dostęp do kluczowych danych.

Dowiedz się więcej