Usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa
cybersecurity services

Zadbaj o każdy szczegół

Cyberbezpieczeństwo - nasze usługi

Wraz z przyspieszeniem cyfrowej transformacji firm i wzrostem znaczenia hybrydowego modelu pracy zwiększa się także częstotliwość i różnorodność ataków cybernetycznych. Wszelkie naruszenie danych jest bardzo szkodliwe dla firmy. Twoja infrastruktura jest tak silna, jak jej najsłabsze ogniwo. Dlatego należy zadbać o najmniejszy szczegół. Skorzystaj ze wsparcia ekspertów Ricoh. Powierz nam opracowanie i przygotowanie strategii przeciwdziałania cyberatakom. 
 
Usługi dostosowane do specyfiki Twojej firmy
Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów wskaże kierunek i pomoże znaleźć odpowiednie rozwiązanie dostosowane do potrzeb Twojej firmy. 
 
Eksperci Ricoh posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Wdrażamy oprogramowanie najlepszych producentów. Nasze usługi możemy świadczyć globalnie i obsługiwać Twoje biura na całym świecie.

Rozwiązania i usługi

Audyt bezpieczeństwa

areo

Zapewnij pełną zgodność z przepisami

Każde dobrze zarządzane przedsiębiorstwo musi być odpowiednio przygotowane i mieć opracowane plany działań operacyjnych na wypadek krytycznych sytuacji. Bez odpowiednich mechanizmów bezpieczeństwa i procedur zapewniających ciągłości działania Twoja firma jest podatna na wiele cyberzagrożeń.   
 
Dbałość o każdy szczegół
Pomożemy w zdefiniowaniu, analizie i opracowaniu Twoich planów i procedur bezpieczeństwa cybernetycznego. Dzięki naszym usługom Twoja firma może sprawniej identyfikować, wykrywać i reagować na naruszenia oraz incydenty. Na podstawie audytu określane są optymalne procedury cyberbezpieczeństwa i obszary do poprawy. 
 
Zarządzanie ryzykiem 
  • Zarządzanie konfiguracją 
  • Wdrożenie i zarzadzanie narzędziami do uwierzytelniania i zarządzania dostępami 
  • Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych 
  • Opracowanie i wdrożenie  procesów, protokołów, ocen i procedur pozwalających na stały monitoring bezpieczeństwa 
  • Opracowanie procedur reakcji na zdarzenia 
  • Opracowanie planu awaryjnego
Skontaktuj się z nami

Testy penetracyjne

areo

Skutecznie zapobiegaj cyberzagrożeniom

Najskuteczniejszym sposobem na wykrycie luk w infrastrukturze zabezpieczeń jest przeprowadzenie symulacji cyberataku. Realizujemy testy penetracyjne, które skutecznie wychwytują luki w Twoich zabezpieczeniach, zanim cyberprzestępca zdoła z nich skorzystać i zaszkodzić Twojej firmie.   
 
Kompleksowy raport
Po teście powstaje dwuczęściowy raport. Pierwsza część zawiera podsumowanie i opis wykrytych potencjalnych zagrożeń. W drugiej znajduje się zapis technicznych szczegółów zidentyfikowanych zagrożeń, które są uszeregowane według poziomu priorytetu (krytyczny, wysoki, średni, niski) oraz rekomendacje usprawnień. Dzięki akredytacji CHECK i CREST możemy realizować usługi testów penetracyjnych na całym świecie.
Skontaktuj się z nami

Audyty wykrywające zagrożenia typu ransomware

areo

Nie stań się zakładnikiem ransomware

Ransomware to jeden z najchętniej wykorzystywanych typów cyberataków, a hakerzy stają się coraz bardziej kreatywni w ich tworzeniu.   
 
Kompleksowy plan działania i ochrony
Oferujemy wszechstronną, specjalistyczną ocenę mechanizmów i możliwości obrony, które pozwolą Twojej firmie skutecznie zapobiegać  atakom ransomware. 
   
Dokładnie przeanalizujemy, w jaki sposób Twoja firma może być narażona na ataki i określimy obszary wymagające poprawy. Na podstawie tych danych stworzymy strategię działania i procedury, które pozwolą zminimalizować za grożenie.
Skontaktuj się z nami

Ocena zabezpieczeń

areo

Zidentyfikuj słabe punkty

Praca zdalna stwarza nowe wyzwania dla cyberbezpieczeństwa. Dlatego tak ważne jest holistyczne podejście, tworzenie odpowiednich procedur oraz podnoszenie świadomości pracowników. 
 
Kompleksowa analiza
W ramach naszych usług analizujemy wszystkie obszary działalności firmy i oceniamy je pod kątem podatności na różne rodzaje zagrożeń.
 
Sprawdzamy, w jaki sposób zabezpieczone jest oprogramowanie, usługi chmurowe, urządzenia końcowe i sieciowe. To daje nam pełen obraz, który przedstawiamy w profesjonalnym raporcie. Twoja firma otrzymuje kompletny zestaw rekomendowanych działań, które pozwolą podnieść poziom cyberbezpieczeństwa.
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Ricoh Business Services

Poznaj szereg profesjonalnych usług i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przyspieszyć cyfrową transformację.

Poznaj wszystkie nasze rozwiązania biznesowe
seamless digital workspace experience

Digital Experience

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów projektuje, buduje, wdraża i obsługuje rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć maksymalny poziom zaangażowania klientów.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie procesami biznesowymi

Dzięki innowacyjnym narzędziom tworzymy środowisko pracy, w którym Twój Zespół może skupić się na kluczowych zadaniach.

Dowiedz się więcej

Cyberbezpieczeństwo

Pomożemy Ci stworzyć odporną infrastrukturę IT, zrozumieć lepiej jej słabe strony i odpowiednio nimi zarządzać. Dzieki temu Twoja firma będzie mogła rozwijać się w bezpieczny sposób.

Dowiedz się więcej

Chmura i infrastruktura

Korzystaj ze skalowalnych rozwiązań chmurowych. Zadbaj o większą elastyczność i efektywność działania. Zapewnij bezpieczny dostęp do kluczowych danych.

Dowiedz się więcej

Innowacyjne środowisko pracy

Opracujemy i wdrożymy innowacyjne środowisko pracy, w którym Twój Zespół będzie mógł osiągać najlepsze wyniki.

Dowiedz się więcej