seamless digital workspace experience
LEADING CHANGE AT WORK

Narzędzia, technologie i specjalistyczna wiedza, których potrzebujesz, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom jutra

Nasze rozwiązania biznesowe

Obserwujemy obecnie ogromne zmiany w modelu pracy. Cyfrowa transformacja wpływa na sposób, w jaki współpracujemy, obsługujemy klientów, dbamy o cyberbezpieczeństwo a nawet planujemy rozwój firmy.  
 
Wspieramy Twoją firmę na każdym kroku 
W Ricoh dbamy o to, aby ta zmiana była pozytywnym zjawiskiem dla Twoich zespołów i dla Twojej firmy – aby wpływała na zwiększenie zaangażowania pracowników, wspierała ich innowacyjność, zwiększała bezpieczeństwo i wzmacniała zrównoważony rozwój. Wspieramy Twoją firmę na każdym kroku i pomagamy stworzyć innowacyjne środowisko pracy.
Leading Change at Work Video Cover.jpg

Model pracy ulega zmianie

Tworzymy środowisko pracy, które zapewnia bezpieczny dostęp do kluczowych danych i systemów. Pozwala na sprawną komunikację i współpracę.

Rozwiązania i usługi

digital workspace

Innowacyjne środowisko pracy

To, gdzie pracujesz nie powinno mieć wpływu na rezultat Twojej pracy. Tworzymy takie środowisko pracy, które pozwala elastycznie przełączać się miedzy pracą zdalną i w biurze.
Pozwól zabłysnąć swojemu zespołowi
cloud solutions and IT infrastructure services

Chmura i infrastruktura

Aby w pełni wykorzystać wartość chmury, potrzebujesz jasno określonej wizji. Dostarczamy plan działań i rozwiązania, które pomogą w transformacji Twojej infrastruktury IT, automatyzacji uciążliwych zadań i optymalizacji operacji biznesowych.
Wykorzystaj w pełni możliwości chmury obliczeniowej
business process management solutions and services

Zarządzanie procesami biznesowymi

Gdy zautomatyzujesz ręczne, pracochłonne zadania, Twoja firma będzie działać jak w zegarku. Zadbaj o zaangażowanie i efektywność Twojego zespołu.
Uprość procesy biznesowe i obieg dokumentów
cybersecurity strategy, services and solutions

Cyberbezpieczeństwo

Przejdź do ofensywy przeciwko cyberprzestępstwom. Korzystaj z oferowanych przez Ricoh rozwiązań i usług. Dostosujemy je do konkretnych potrzeb Twojej firmy. Dzięki naszej eksperckiej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie cyberbezpieczeństwa pomożemy Ci zbudować odporną infrastrukturę IT i zadbać o najwyższy poziom ochrony.
Wykrywaj, przewiduj i zapobiegaj cyberzagrożeniom
digital customer experience

Digital Experience

Wyposaż swoich pracowników w narzędzia, które pozwolą im na bezpieczny dostęp do danych i efektywną obsługę klientów. Dzięki nim będą mogli reagować szybciej i realizować swoje zadania na jeszcze wyższym poziomie.
Buduj pozytywne doświadczenie
Graphic Arts

Graphic Communication

Możliwości związane z wykorzystaniem druku są nieograniczone. Ricoh pomaga firmom w rozwoju, dygitalizacji i tworzeniu trwałej przewagi biznesowej. Dostarczamy rozwiązania w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług, które otwierają nowe możliwości w świecie profesjonalnego druku.
Odkryj wszystkie nasze rozwiązania do druku produkcyjnego i komercyjnego
Ricoh_Gartner_Magic_Quadrant.jpg

Ricoh zostało po raz trzeci uwzględnione w Magicznym Kwadrancie Gartnera dla usług z zakresu Managed Workplace Services (MWS) w Europie.

Pobierz kopię

Nasze doświadczenie

CASE STUDY

Case Universiteit Utrecht

Cel - innowacyjność

Grupa NH Hotel powierzyła Ricoh zadanie wyposażenia sal konferencyjnych w innowacyjne narzędzia wspierajace komunikację i współpracę.
Pobierz case study

Case study

nwg italia ricoh case study

Niezawodne usługi zawsze w zasięgu ręki

NWG Italia korzysta z nowej infrastruktury opartej na serwerach o wysokiej wydajności. Firma wdrożyła szereg dodatkowych rozwiązań aby zminimalizowac ryzyko wystąpienia przestoju.
Pobierz case study

CASE STUDY

Business Lease

Automatyzacja procesu obsługi faktur w Business Lease

Wdrożenie elektronicznego obiegu faktur DocuWare pozwoliło na zminimalizowanie czasochłonnych i powtarzalnych zadań związanych z obsługą dokumentów oraz w wprowadzaniem danych w firmie leasingowej.
Pobierz case study

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami