Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Clickable Paper™

Działania marketingowe stają się coraz bardziej powiązane, dlatego konsumenci oczekują możliwości płynnego przechodzenia między różnymi mediami w celu znalezienia potrzebnych informacji i przekazu markowego. Clickable Paper™ zapewnia drukarniom i wydawnictwom nowy sposób na powiązanie drukowanej zawartości z zaawansowanymi mediami cyfrowymi.

Clickable Paper™ to rozwiązanie do interaktywnego druku wykorzystujące oprogramowanie do rozpoznawania obrazów w celu powiązania materiałów drukowanych z zaawansowaną zawartością cyfrową. Umożliwia ono dodawanie do 6 łączy do jednego lub większej liczby „gorących punktów” na dowolnym fragmencie drukowanego materiału. Do każdego łącza można następnie przypisać miejsca docelowe, takie jak witryny internetowe, nagrania wideo czy portale e-handlowe. Gorące punkty mogą także powodować podejmowanie innych działań na urządzeniach mobilnych, np. wybieranie numeru, otwieranie mapy czy wysłanie wiadomości e-mail albo tweetu.

Clickable Paper™ oferuje więcej niż kody QR, które są ograniczone do zaledwie jednego, widocznego łącza. Gorący punkt technologii Clickable Paper™ jest niewidoczny i można go ustawić na dowolnym elemencie dokumentu, aby zapewnić odbiorcom dużo większe możliwości odbioru treści.

Rozwiązanie to umożliwia także analizę danych dotyczących osób korzystających z łączy na potrzeby ciągłego doskonalenia strategii marketingowej.

Funkcje i zalety

Clickable Paper™ zapewnia natychmiastowy dostęp do wielu różnych zasobów online — wystarczy skierować obiektyw smartfonu lub tabletu na zadrukowaną powierzchnię.

Dzięki wdrożeniu tej technologii w firmie lub instytucji można:

Prowadzić kampanie z wykorzystaniem różnych mediów
Clickable Paper™ ułatwia prowadzenie wielokanałowych kampanii oraz narracji markowej, zapewniając szybki dostęp do cyfrowej zawartości i narzędzi. Z poziomu zadrukowanej strony konsumenci mogą szybko przejść do mediów cyfrowych, takich jak nagrania wideo, dyskusje w mediach społecznościowych czy witryny internetowe umożliwiające dokonywanie rezerwacji albo zakupów.

Chronić i zmieniać zasadniczą działalność związaną z drukiem
Dzięki technologii Clickable Paper™ drukarnie i wydawcy mogą oferować konsumentom innowacyjną, dodatkową usługę interaktywną, a reklamodawcy zyskują dobry powód, by nadal inwestować w reklamy drukowane.

Tworzyć nowe okazje do uzyskiwania przychodów
Przy użyciu tej łatwej we wdrażaniu technologii można oferować klientom interaktywny sposób na zwiększanie świadomości marki, dodając do reklam drukowanych łącza do zawartości multimedialnej.