Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Usługi marketingu precyzyjnego

Klienci

Niezależnie od tego, czy firma dodaje materiały marketingowe do dostarczonego produktu, wysyła list handlowy, czy też dodaje kupon do faktury, klienci reagują najlepiej na trafnie dobraną, ukierunkowaną komunikację, która odnosi się bezpośrednio do ich potrzeb.

Usługi marketingu precyzyjnego firmy Ricoh pomagają w inteligentnym wykorzystywaniu danych do zwiększenia skuteczności kampanii marketingowych. Nasz pakiet usług: od analizy danych po projektowanie spersonalizowanych materiałów marketingowych, tworzenie dokumentów i pomiary skuteczności kampanii pomaga w wykorzystaniu informacji o klientach do zwiększenia wskaźników reakcji i konwersji klientów.

Wiemy, że pierwszy kontakt z analizą danych bywa dla firm przytłaczający, dlatego opracowaliśmy uporządkowany proces umożliwiający wygodne wejście na ścieżkę marketingu precyzyjnego:

 1. Lokalne warsztaty marketingu precyzyjnego 
  Współpracę zaczynamy od całodziennych warsztatów marketingu precyzyjnego dla zespołów marketingu i IT. Podczas warsztatów oceniamy dotychczasowe procesy zarządzania kampaniami oraz dane, a następnie wykorzystujemy tę ocenę jako podstawę do podsumowania i oferty pilotażowego programu marketingu precyzyjnego.
 2. Pilotażowy program marketingu precyzyjnego
  Następnie wdrażamy po ustalonej cenie pierwszą kampanię marketingu precyzyjnego, aby przeprowadzić zespół klienta przez ten proces.

Funkcje i zalety

Usługi marketingu precyzyjnego firmy Ricoh zmieniają sposób komunikacji z klientami: od proponowania produktów powiązanych z ostatnimi zakupami po spersonalizowane oferty oparte na dotychczasowych zachowaniach zakupowych.

Nasza dostosowana do potrzeb klientów, kompleksowa usługa pomaga w:

 • wykorzystaniu informacji o klientach pochodzących z różnych formatów i lokalizacji;
 • analizie danych o klientach w celu wybrania produktów i usług, które będą miały największą szansę zainteresowania klienta;
 • ocenie i pomiarach reakcji klientów;
 • wyborze najbardziej odpowiednich grup docelowych do następnej kampanii marketingowej;
 • zaprojektowaniu spersonalizowanej komunikacji marketingowej odwołującej się do zainteresowań klientów;
 • generowaniu lub dystrybucji materiałów marketingowych za pośrednictwem preferowanego przez klientów kanału komunikacji;
 • mierzeniu wpływu kampanii w celu ustalenia jej skuteczności oraz aspektów wymagających udoskonalenia.

Powiązane usługi