Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Zarządzanie generowaniem dokumentów

Rozwiązanie do zarządzania generowaniem dokumentów firmy Ricoh zapewnia kontrolę nad tym, jak i kiedy dokumenty są produkowane i dostarczane w całej firmie lub instytucji.

Rozwiązanie to łączy wszystkie procesy generowania dokumentów w jednym centralnym systemie. Zapewnia to pełny wgląd w możliwości usprawnienia organizacji druku i przepływu dokumentów, a także informacje potrzebne do opracowania ogólnofirmowej strategii zmniejszania kosztów i doskonalenia procesów.

Dzięki zastosowaniu inteligentnego, zautomatyzowanego obiegu dokumentów możemy uprościć przetwarzanie danych oraz zarządzanie generowaniem dokumentów z dowolnego źródła. Umożliwia to odejście od powolnych procesów papierowych do szybkich przepływów danych cyfrowych w celu zarządzania dostarczaniem dokumentów różnymi kanałami.

Skalę tej usługi można dostosowywać do własnych potrzeb i zoptymalizować generowanie dokumentów w całej firmie albo zastosować to rozwiązanie w jednym środowisku intensywnej produkcji dokumentów obejmującym swoim zasięgiem różne lokalizacje. Pracownicy mobilni mogą dzięki temu korzystać z centralnych usług druku, łącząc się z systemem z dowolnego miejsca.

Funkcje i zalety

Centralne zarzadzanie drukiem pomaga w kontrolowaniu kosztów, zwiększenia bezpieczeństwa i usprawnienia obiegu dokumentów przy jednoczesnym zmniejszaniu negatywnego wpływu działalności na środowisko.

Rozwiązania firmy Ricoh do zarządzania generowaniem dokumentów zapewniają kontrolę nad wszystkimi procesami związanymi z dokumentami z jednego miejsca i umożliwiają:

 • usprawnienie przepływu dokumentów biznesowych w skali całej firmy;
 • akceptowanie danych wejściowych z dowolnego źródła lub platformy i generowanie dokumentów w druku, pocztą e-mail i online;
 • inteligentne kierowanie zadań wydruku do najbardziej odpowiedniego i ekonomicznego urządzenia;
 • zmniejszenie i utrzymanie poziomu wpływu wydruku dokumentów na środowisko naturalne;
 • dostęp pracowników zdalnych do centralnego systemu zamawiania wydruków;
 • minimalizację ilości odpadów z niepotrzebnych już dokumentów przez wydruk na żądanie;
 • zwiększanie efektywności przez kierowanie złożonych biurowych zadań wydruku do działu poligraficznego.

Powiązane usługi

 • Zarządzanie komunikacją z klientami

  Zarządzanie komunikacją z klientami

  Zwiększ poziom zaangażowania swoich klientów dzięki innowacyjnej technologii, rozwiązaniom do przepływu dokumentów i szerokim możliwościom personalizacji.

 • Centrum druku

  Centrum druku

  Zmień dział poligraficzny w centrum komunikacyjne, aby rozszerzyć wewnętrzne opcje produkcji materiałów informacyjnych.

 • Inteligentne rozwiązania marketingowe

  Inteligentne rozwiązania marketingowe

  Oferujemy narzędzia do optymalizacji komunikacji marketingowej, generowania kontaktów biznesowych i rozwoju działalności.