Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Service Advantage dla robotyki

Skorzystaj z najwyższej klasy pomocy technicznej dla swoich klientów

Ponieważ Twoi klienci polegają na technologii robotycznej, musisz zapewnić im profesjonalne wsparcie serwisowe.Począwszy od pierwszego kontaktu z pracownikiem działu pomocy technicznej, poprzez terminowe dostarczanie części zamiennych, aż po fachową interwencję inżyniera pracującego w terenie.  Klienci oczekują szybkiej i skutecznej reakcji na ich problemy serwisowe. Dysponujemy ludźmi, platformą i fachową wiedzą, aby udzielić takiej pomocy technicznej w Twoim imieniu.  

Mamy ponad 80-letnie doświadczenie i jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług technologicznych na świecie. Mamy rozwiniętą sieć dostarczającą szeroką ofertę usług pomocy technicznej. RICOH Service Advantage pozwoli Ci rozszerzyć wiodącą w swojej klasie pomoc techniczną na swoich klientów. Zwiększenie możliwości obsługowych, wydajności oraz zasięgu pomoże Ci skrócić czas wprowadzania produktów na rynek, jednocześnie minimalizując koszty inwestycji.
Funkcje i zalety

RICOH Service Advantage to elastyczne gotowe rozwiązanie. Korzystając z naszej sieci serwisowej w całym regionie EMEA, rozwiązanie daje dostęp do prawie 5000 certyfikowanych inżynierów serwisowych oraz wszechstronnego zakresu usług pomocy technicznej, w tym projektowania i wdrażania usług, zarządzania usługami, zarządzania łańcuchem dostaw i częściami, usług pomocy technicznej, zdalnej diagnostyki, inżynierii terenowej, raportowania i rozliczania.  

 • Bezproblemowo rozszerz pomoc techniczną na klientów w całym regionie EMEA 
 • Gotowe rozwiązanie zwiększające możliwości obsługowe, wydajność oraz zasięg 
 • Rozwinięta sieć serwisowa obejmująca całą Europę, Bliski Wschód i Afrykę 
 • Profesjonalna pomoc techniczna świadczona przez prawie 5000 certyfikowanych techników 
 • Wiedza w dziedzinie rynków wschodzących oraz nowych technologii, w tym robotyki 
 • Pełna znajomość lokalnych języków i wymagań biznesowych

Powiązane usługi

 • Zebra Managed Services

  Zebra Managed Services

  Safeguard day-to-day business operations by entrusting the supply and servicing of label printing devices to Ricoh.

 • Smart Lockers

  Inteligentne automaty paczkowe

  Dynamiczne i bezpieczne elektroniczne rozwiązania do przechowywania