Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Zebra - Zarządzanie usługami druku

Drukarki etykiet są bardzo ważnym elementem w krytychnych dla biznesu procesach. Wykorzystywane są m.in. na liniach produkcyjnych, czy w regionalnych centrach dystrybucyjnych. Można na nich drukować na przykład kody kreskowe, które pozwalają identyfikować produkty i śledzić paczki na całym świecie.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Zebra, branżowym liderem rozwiązań w zakresie drukarek do etykiet i skanerów kodów kreskowych, oraz wykorzystaniu naszych sprawdzonych na rynku EMEA możliwości serwisowych, jesteśmy w stanie dostarczać kompleksowe rozwiązania zaspokajające  potrzeby związane z drukiem etykiet. Możemy dostarczyć nowe drukarki Zebra oraz świadczymy usługi profesjonalnej opieki techniczej nad flotą drukarek do etykiet Zebra w miejscu usługobiorcy — niezależnie od lokalizacji.

Funkcje i zalety

Dzięki Ricoh masz gwarancję, że drukarki pozostaną sprawne bez względu na to, gdzie są zainstalowane. Nasze sieci serwisowe i dystrybucyjne obejmują całą Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Niezależnie od lokalizacji firmy, doskonale znamy lokalny język oraz miejscowe zwyczaje.

  • Kompleksowe narzędzia związane z drukiem etykiet
  • Profesjonalna dostawa i obsługa przemysłowych drukarek do etykiet 
  • Oficjalny partner rozwiązania Zebra Premier 
  • Wyróżniający się na rynku dostawca drukarek etykiet 
  • Sieć serwisowa działająca w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie 
  • Najwyższej jakości pomoc ze strony prawie 5000 wykwalifikowanych techników serwisowych
79%
menedżerów operacyjnych w Europie uważa, że ​​drukarki mają kluczowe znaczenie dla biznesu


Zobacz, jak współpracujemy z firmą Zebra
w zakresie inteligentnych usług serwisowych

Przeczytaj więcej w broszurze


Zebra Managed Services

Success Story

Dowiedz się, w jaki sposób nasi klienci rozwijają się i wprowadzają innowacje dzięki drukarkom firmy Zebra.

Drukarki etykiet Zebra obsługiwane są w ramach umowy serwisowej

Przeczytaj Case study


Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów Ricoh i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc przy transformacji Twojego środowiska druku.

Skontaktuj się z nami