Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Rozwiązania dla dużych firm

Wydajna infrastruktura IT, elektroniczna dokumentacja dla dużych firm i rozwiązania chmurowe to elementy, które tworzą podstawę, dzięki której firma może działać w sposób efektywny niemal w każdych warunkach.  Rozumiemy, jak dużym wyzwaniem jest zarządzanie dużą firmą w obliczu szybko postępujących zmian. Dzięki naszym technologiom, systemom do automatyzacji i zarządzania dokumentami, usługami z zakresu outsourcingu IT dla dużych firm i cyberbezpieczeństwa, możesz znacznie ułatwić wykonanie tego zadania. Proponowane przez nas nowoczesne technologie dla dużych firm to korzystne oraz wygodne rozwiązanie. Pozwala przedsiębiorstwom na zlecenie działań, w których się specjalizujemy. Wówczas firmy mogą poświęcić czas oraz wysiłek na inne zadania, związane stricte z ich działalnością.


Unowocześnij infrastrukturę IT i postaw na wydajny system do elektronicznego obiegu dokumentów 

Nasze rozwiązania są w pełni kompleksowe, bezpieczne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Pozwolą zapewnić komfort pracy Twoim zespołom, niezależnie od tego czy wykonują swoje zadania z biura czy z domu. W sytuacji, gdy elastyczność działania ma kluczowe znaczenie - wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów dostosowanego do potrzeb dużych firm oraz automatyzacja procesów biznesowych to udogodnienia, znacznie ułatwiające organizację pracy. Zgłoś się do nas i usprawnij codzienny przepływ dokumentów i funkcjonowanie procesów. Będziesz zaskoczony oszczędnością czasu oraz dużo większą wydajnością swoich pracowników. Dzięki tym rozwiązaniom zadbasz również o podniesienie komfortu pracy. 

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Doradzimy Ci, jakie narzędzia wdrożyć, aby przygotować biuro do bezpiecznego powrotu do pracy, a środowisko pracy do efektywnego i bezpiecznego funkcjonowania w modelu hybrydowym. Pomożemy zapewnić najwyższy poziom ochrony danych. Wyposażymy Twoich pracowników w rozwiązania, które pozwolą im na efektywną pracę niezależnie od tego, gdzie będą wykonywać swoje obowiązki. 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji niemal na całym świecie. Chcesz wdrożyć elektroniczny system zarządzania dokumentami lub przyspieszyć cyfrową transformację? Zachęcamy do kontaktu - wyjaśnimy wszelkie wątpliwości oraz doradzimy. U nas możesz liczyć na pełen profesjonalizm.


Rozwiązania umożliwiające Twojej firmie współpracę z każdego miejscaPoznaj przykłady naszych wdrożeń:

Przygotowany zestaw case study przedstawia na konkretnych przykładach, jak wspieramy duże firmy. Nasze rozwiązania i usługi pozwalają na efektywną pracę zdalną, automatyzację procesów firmowych, wdrażanie nowoczesnej infrastruktury IT i chmurowej oraz stworzenie przyjaznego i innnowacyjnego środowiska pracy.

Dowiedz się więcej

Enterprise Case Study CollectionSkontaktuj się

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh. Dowiedz się, co możemy zaoferować Twojej firmie. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się z nami