Złoty i srebrny – nowe tonery specjalne od Ricoh
01.06.2021

Złoty i srebrny – nowe tonery specjalne od Ricoh

Warszawa, 2 czerwca 2021 – Ricoh wprowadza na rynek kolejne tonery specjalne dedykowane systemowi produkcyjnemu Pro™ C7200x. Tym razem na tych maszynach będzie można realizować wydruki z efektownym złotym i srebrnym kolorem. Nowe tonery będą dostępne w sprzedaży od lipca. 

(Lewa strona) Srebrny  (Prawa strona) CMYK & Srebrny
(Lewa strona) Srebrny (Prawa strona) CMYK & Srebrny

Tonery specjalne srebrny oraz złoty pozwolą na rozszerzenie zakresu realizowanych zleceń i z pewnością znajdą zastosowanie w produkcji katalogów, ulotek, plakatów, broszur, wizytówek, zaproszeń czy opakowań.

“Decyzja o wprowadzeniu nowych tonerów specjalnych zapadła po dokładnej analizie potrzeb rynku. Chcemy by na naszych systemach powstawały nieprzeciętne prace z efektem wow. Wierzymy, że dzięki złotemu oraz srebrnemu tonerowi nasi klienci będą mogli zdobyć przewagę nad konkurencją i zaoferować coś zupełnie nowego - powiedział Eef de Ridder, Vice President, Graphic Communications Group w Ricoh Europe.

|O Ricoh|

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD). 

Więcej informacji na stronie https://www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl

www.ricoh.pl  www.facebook.com/ricohpolska