Zapraszamy na filmową podróż z Mojeekino.pl
18.12.2020

Zapraszamy na filmową podróż z Mojeekino.pl

W tym roku musieliśmy mierzyć się z wieloma ograniczeniami, zmienić sposób spędzania wolnego czasu. Z drugiej strony pandemia pokazała zupełnie nowe możliwości dostępu do i uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych.  Nasza firma od wielu lat angażuje się w projekty popularyzujące ambitne kino i sztukę. Dlatego tegoroczny podarunek świąteczny dla naszych współpracowników, partnerów i klientów chcieliśmy połączyć z możliwością wsparcia jednych z instytucji kultury, które zostały mocno dotknięte przez pandemię – Kina Studyjne.
W tym roku zapraszamy Was na wirtualny seans kinowy do MOJEeKINO, gdzie możecie znaleźć wiele nagradzanych i docenionych przez światowych krytyków filmów.
Zapraszamy na filmową podróż z Mojeekino.pl

Platforma MOJEeKINO.PL ma na celu promowanie sztuki filmowej w różnych jej przejawach oraz umożliwienie poszczególnym kinom realizowanie swojego kuratorskiego programu.

Operatorem wirtualnego kina, a tym samym naturalnym pomostem ułatwiającym współpracę między dystrybutorami a kinami studyjnymi i lokalnymi jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych. 

Na platformę widz może wejść z poziomu strony MOJEeKINO.PL, a także z poziomu strony swojego ulubionego kina. Każde kino przygotuje indywidualny program skrojony na potrzeby jego widzów. Podobnie jak w kinie tradycyjnym repertuar będzie cyklicznie zmieniany, ale także wzbogacany o wydarzenia dodatkowe – spotkania z twórcami, warsztaty, pokazy edukacyjne, a nawet festiwale filmowe.

Partnerami projektu MOJEeKINO.PL są: Polska Akademia Filmowa, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Fundacja Kultury Bez Barier.  Projekt realizowany jest przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

|O Ricoh|

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD). 

Więcej informacji na stronie https://www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl

www.ricoh.pl  www.facebook.com/ricohpolska