18.03.2021

Ricoh z 2021-2022 BLI PaceSetter

Warszawa, 18 marca 2021r. – Ricoh zostało nagrodzone 2021-2022 BLI PaceSetter w kategorii Chmurowych Ekosystemów dla Wielofunkcyjnych Urządzeń Drukujących (MFP Cloud Ecosystem). Wyróżnienie przyznało Keypoint Intelligence - Buyers Lab. 

Eksperci Keypoint Intelligence przeanalizowali możliwości oferowane w tym zakresie przez czołowych dostawców. Dostęp do usług chmurowych i nowe funkcjonalności z tym związane to jeden z najważniejszych kierunków rozwoju wielofunkcyjnych urządzeń drukujących marki Ricoh. MFP są również kompatybile z oprogramownaiem do eletronicznego obiegu dokumentów, to znacznie ułatwia pracę w działach, w których cyfryzuje się wiele dokumentów np. faktur, czy umów. Podczas analizy zwrócono również uwagę na możliwość zapisywania/przesyłania plików zgodnie z informacjami zaszytymi w kodach QR, konwertowania do różnych formatów, przesyłania do różnych miejsc oraz przekazywania do cyfrowego repozytorium lub do systemów z których korzysta firma.
“Jako uzupełnienie dla swoich aplikacji, Ricoh oferuje również szereg rozwiązań chmurowych do zarządzania przepływem pracy, które znacznie usprawniają pracę z dokumentem i wykraczają poza funkcje związane z drukiem i udostępnianiem plików. Dzięki nim firma może efektywnie pozyskiwać dane zawarte na papierze, sprawnie wyszukiwać i korzystać z potrzebnych danych” – powiedział Jamie Bsales, Keypoint Intelligence’s Director of Smart Workplace & Security Analysis.
Więcej informacji o rozwiązaniach Ricoh na: www.ricoh.pl

|O Ricoh|

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD). 

Więcej informacji na stronie https://www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl

www.ricoh.pl  www.facebook.com/ricohpolska