Ricoh w prestiżowym raporcie „Verdantix Green Quadrant: Workplace Systems Integrators”
13.10.2023

Ricoh w prestiżowym raporcie „Verdantix Green Quadrant: Workplace Systems Integrators”

Ricoh zostało wyróżnione w najnowszym raporcie „Verdantix Green Quadrant: Workplace Systems Integrators”. W tegorocznym zestawieniu porównano czołowych integratorów rozwiązań i technologii związanych ze środowiskiem pracy (Workplace Services). 

Ricoh doceniono za usługi Managed Workplace Services – kompleksowe rozwiązania wspierające codzienną pracę. Według ekspertów Verdantix, oferta Ricoh “jest dobrze dopasowana do tego, by dostarczać niezbędne narzędzia klientom realizującym projekty transformacji środowiska pracy”. 

W raporcie podkreślono, że Ricoh stale rozwija swoje produkty oraz usługi i wykorzystuje nowe technologie, np. sztuczną inteligencję. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać ze zautomatyzowanych procesów i nowych narzędzi. Jako przykład wyróżniono aplikację RICOH Spaces, która “pokazuje, w jaki sposób generatywne AI może pomagać użytkownikowi za sprawą inteligentnych sugestii”. 

Ricoh w prestiżowym raporcie „Verdantix Green Quadrant: Workplace Systems Integrators” potential

- Obserwujemy wzrost zapotrzebowania na wydajne technologie do biur, które przyczynią się do poprawy produktywności wśród pracowników oraz wesprą codzienną współpracę w organizacjach. Kontynuujemy inwestycje w nasze produkty i usługi, tak aby odpowiadać na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Z zadowoleniem przyjęłam wyniki raportu Verdantix, w którym dostrzeżono postępy, jakich dokonaliśmy w ciągu ostatnich lat. Potwierdza to naszą pozycję czołowego integratora technologii dla środowiska pracy (Workplace Services) – powiedziała Nicola Downing, Chief Executive Officer w Ricoh Europe.

Zarejestruj się tutaj, aby pobrać pełną wersję raportu. 

| O RICOH |

 Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD).

Więcej informacji na stronie www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska
Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail:kdawidowska@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska