Ricoh named as one of TIME World’s Best Companies of 2023
06.11.2023

Ricoh w gronie najlepszych firm 2023 roku wg magazynu TIME

Warszawa, 6 listopada 2023 r. - Firma Ricoh została uznana przez ceniony magazyn TIME za jedną z najlepszych firm 2023 roku. Tegoroczny ranking obejmuje 750 najlepiej prosperujących organizacji świata. Oceny dokonano w oparciu o trzy filary: zadowolenie pracowników, wzrost przychodów i spełnianie wymogów ESG. 

Coroczne zestawienie TIME jest przeprowadzany we współpracy ze Statista, wiodącym międzynarodowym dostawcą badań rynkowych i konsumenckich. W jego ramach przeprowadzono ankietę wśród około 150 tysięcy uczestników z 58 krajów. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z wynikami zestawienia.


Ricoh w gronie najlepszych firm 2023 roku wg magazynu TIME

Firma Ricoh w bieżącym roku znalazła się również w gronie 100 najbardziej zrównoważonych środowiskowo organizacji według Corporate Knights oraz Liderów Klimatycznych regionu Azja-Pacyfik według Financial Times i Statista.  

Ricoh niezmiennie stawia na zrównoważony rozwój biznesu. W swojej działalności skupiamy się na rozwiązywaniu kwestii społecznych, takich jak poprawa wydajności u naszych Klientów dzięki usługom cyfrowym oraz opracowywaniu przyjaznych dla środowiska produktów i usług. Więcej informacji o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska znajduje się tutaj: https://www.ricoh.pl/wsparcie/informacje-o-naszych-produktach-dotyczace-bezpieczenstwa-zdrowia-i-ochrony-srodowiska/

| O RICOH |

 Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD).

Więcej informacji na stronie www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska
Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail:kdawidowska@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska