Ricoh Pro™ VC60000 w Creative DM Factory
12.01.2021

Ricoh Pro™ VC60000 w Creative DM Factory

Warszawa, 12 stycznia 2021r. – Atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro™ VC60000 został wybrany przez duńską firmę Creative DM Factory. Na maszynie będą realizowane wydruki mailingów bezkopertowych (self-mailer) i insertów. Tego typu materiały muszą przyciągać uwagę dlatego przy ich produkcji szczególne znaczenie ma wysoka jakość druku oraz możliwość korzystania z szerokiej gamy podłoży i personalizacji. Maszyna Ricoh umożliwia produkcję na offsetowych mediach bezdrzewnych i powlekanych o gramaturze do 300 gr/m².

Creative DM Factory is elevating its variable data colour printing capabilities with a Ricoh Pro VC60000
Ricoh Pro VC60000 w Creative DM Factory
“Wierzymy, że dzięki Ricoh Pro VC60000 będziemy w stanie wejść na wyższy poziom i zaoferować wyższą jakość usług. To rozwiązanie pozwoli nam na lepszą realizację personalizowanych kampanii. To duża wartość dodana dla naszych klientów dla których ogromne znaczenia ma wskaźnik konwersji prowadzonych działań. Ricoh Pro™ VC60000 umożliwi nam również jednoprzebiegowy zadruk w pełnym kolorze na czystej roli papieru. To będzie oznaczało konkretną oszczędność czasu i efektywniejsze wykorzystanie materiałów, a to przekłada się na obniżenie kosztów produkcji” – powiedziała Jacqueline ten Klei, właścicielka Creative DM Factory.
„Ricoh Pro VC60000 pozwoli nam rozszerzyć zakres realizowanych zadań, szczególnie tych na podłożach o gramaturze między 170 a 300 gr/m²” – dodała.

|O Ricoh|

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD). 

Więcej informacji na stronie https://www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl

www.ricoh.pl  www.facebook.com/ricohpolska