Ricoh po raz trzeci w Magicznym Kwadrancie Gartnera dla Managed Workplace Services
08.03.2021

Ricoh po raz trzeci w Magicznym Kwadrancie Gartnera dla Managed Workplace Services

Warszawa, 8 marca 2021 r.– Ricoh zostało po raz trzeci uwzględnione w Magicznym Kwadrancie Gartnera dla usług z zakresu Managed Workplace Services (MWS) w Europie*. 

Tę kategorię analitycy Gartnera uznają za podzbiór usług z obszaru outsourcingu IT. MWS koncentrują się na tworzeniu nowoczesnego środowiska pracy, zapewnieniu dostępu do innowacyjnych rozwiązań pozwalających na efektywne wykonywanie obowiązków i podnoszących komfort pracy.

Ricoh w swojej ofercie w coraz większym stopniu skupia się na potrzebach i technologiach dla osób pracujących zdalnie, wdrażaniu automatyzacji procesów, usług chmurowych oraz tworzeniu innowacyjnego i bezpiecznego środowiska pracy.

“Jesteśmy bardzo dumni z naszej obecności w trzeciej z rzędu edycji Magicznego Kwadrantu. Usługi IT, czy te związane z wprowadzaniem automatyzacji i innowacyjnego środowiska pracy stanowią coraz poważniejszy dział w  naszej globalnej sprzedaży. Ten trend będzie się z pewnością utrzymywał zarówno dzięki rozwojowi organicznemu, jak i realizowanej konsekwentnie w ostatnich latach polityce przejęć. Chcemy być dla naszych klientów jak najlepszym partnerem na drodze do cyfrowej transformacji” – powiedział David Mills, CEO, Ricoh Europe.

Raport “Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe” można pobrać na stronie https://www.ricoh-europe.com/business-services/all-services/it-services/gartner-report/.

Zastrzeżenia Gartner

Gartner nie poleca żadnego z producentów, produktów czy usług opisanych w raporcie. Analizy zawarte w tym dokumencie nie powinny być uznawane za rekomendacje. Wszelkie stwierdzenia zawarte w raporcie stanowią opinie i nie powinny być uznawane za jako stwierdzenie faktu.

*“Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe”

|O Ricoh|

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD). 

Więcej informacji na stronie https://www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl

www.ricoh.pl  www.facebook.com/ricohpolska