Wiadomości z firmy Ricoh
27.03.2024

Ricoh po raz czwarty w Magicznym Kwadrancie Gartnera dla Managed Workplace Services

Warszawa, 27 marca 2024 r. - Firma Ricoh została wyróżniona przez firmę Gartner w raporcie Magic Quadrant 2024 dla outsourcowanych usług Digital Workplace Services. To już czwarty rok z rzędu, kiedy Ricoh została doceniona przez Gartnera w tym zestawieniu. 

Outsourced Digital Workplace Services są definiowane przez Gartner jako zbiór zarządzanych usług, narzędzi oraz technologii, dzięki którym firmy mogą realizować swoją strategię tworzenia innowacyjnego, cyfrowego środowiska pracy. Dzięki niej pracownicy mają osiągnąć wyższe kompetencje cyfrowe, które przyczynią się do wzrostu efektywności biznesowej przedsiębiorstwa. 

Gartner ocenił dostawców pod kątem określonych kryteriów kompletności wizji i zdolności do realizacji w obszarze ODWS. Ricoh jest jedną z zaledwie 18 firm, które znalazły się w Magicznym Kwadrancie.

Ricoh po raz czwarty w Magicznym Kwadrancie Gartnera dla Managed Workplace Services

Ricoh wspiera budowanie innowacyjnego środowiska pracy dla klientów na całym świecie poprzez szeroką gamę rozwiązań, od zarządzania dokumentami do automatyzacji procesów biznesowych. Jej zintegrowane portfolio łączy fizyczne obszary robocze i wirtualne przestrzenie współpracy, umożliwiając zespołom współpracę na najwyższym poziomie niezależnie od tego, gdzie się znajdują. 

- Ponowne wyróżnienie przez Gartnera w Magicznym Kwadrancie potwierdza nasze zaangażowanie w tworzenie miejsc pracy, które wzmacniają biznes i inspirują indywidualny potencjał. Nieustannie inwestujemy w nasze technologie, aby dostosować nasze rozwiązania do zmieniających się potrzeb klientów, dlatego jesteśmy szczególnie dumni z wyróżnienia, które podkreśla skuteczność naszej oferty – powiedział Takahiro Irisa, Senior Corporate Officer and President of Ricoh Digital Services Business Unit, Ricoh Company, Ltd.

20240325 Ricoh positioned by Gartner® in its 2024 Magic Quadrant™ for Outsourced Digital Workplace Services for fourth consecutive year

Pobierz bezpłatną kopię raportu 2024 Gartner® Magic Quadrant™ for Outsourced Digital Workplace Services.

Raporty Gartner Magic Quadrant są kulminacją rygorystycznych, opartych na faktach badań na określonych rynkach. Badania te umożliwiają maksymalne wykorzystanie analizy rynku w celu dostosowania jej do unikalnych potrzeb biznesowych i technologicznych.

Zastrzeżenie firmy Gartner

Gartner nie poleca żadnego z producentów, produktów czy usług opisanych w raporcie. Analizy zawarte w tym dokumencie nie powinny być uznawane za rekomendacje. Wszelkie stwierdzenia zawarte w raporcie stanowią opinie i nie powinny być uznawane za stwierdzenie faktu. Gartner zrzeka się wszelkich gwarancji, wyrażonych lub domniemanych, w odniesieniu do tych badań, w tym gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu. 

Gartner Magic Quadrant for Outsourced Digital Workplace Services, autorstwa: Karl Rosander, Biswajit Maity, Matt Baldino, Andrea Lanzavecchia i Daniel Barros, opublikowany 11 marca 2024 r. 

Raport z 2022 roku zastąpił trzy regionalne Magiczne Kwadranty dla Ameryki Północnej, Europy i regionu Azji i Pacyfiku, nazwane Magicznym Kwadrantem dla Zarządzanych Usług Miejsca Pracy. 

GARTNER oraz Magic Quadrant są zastrzeżonymi znakami towarowymi i znakami usługowymi firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i globalnie. Zostały wykorzystane w niniejszym dokumencie za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

| O RICOH |

 Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD).

Więcej informacji na stronie www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska
Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail:kdawidowska@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska