Raport

2024 Gartner® Magic Quadrant™ for Outsourced Digital Workplace Services


Ricoh jest jedną z 18 firm wyróżnionych w raporcie.

Outsourced Digital Workplace Services są definiowane przez Gartner jako zbiór zarządzanych usług, narzędzi oraz technologii, dzięki którym firmy mogą realizować swoją strategię tworzenia innowacyjnego, cyfrowego środowiska pracy. Dzięki niej pracownicy mają osiągnąć wyższe kompetencje cyfrowe, które przyczynią się do wzrostu efektywności biznesowej przedsiębiorstwa.


Kliknij tutaj, aby pobrać bezpłatną kopię raportu 2024 Gartner® Magic Quadrant™ for Outsourced Digital Workplace Services.

 

Ricoh po raz czwarty z rzędu wyróżniona w raporcie

Niektóre z niezbędnych funkcji, które są kluczowe dla usług cyfrowego miejsca pracy, to:

  • Service desk - zdalne, wielokanałowe wsparcie dla użytkowników końcowych i urządzeń końcowych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
  • Wirtualizacja pulpitu - od dedykowanej infrastruktury wirtualnego pulpitu (VDI) i rozwiązań do wirtualizacji aplikacji po pełną ofertę pulpitu jako usługi (DaaS).
  • Usługi w terenie, wsparcie dla klientów indywidualnych i samoobsługa, w tym wielojęzyczne funkcje centrum obsługi.
  • Zarządzanie usługami i procesami IT.
  • Usługi zorientowane na UX i zarządzanie zmianami organizacyjnymi.
  • Wykorzystanie inteligentnej automatyzacji, rzeczywistości wirtualnej (VR) i rzeczywistości rozszerzonej (AR).
  • Prywatność i bezpieczeństwo danych -zgodność ze standardami branżowymi i przepisami dotyczącymi prywatności i bezpieczeństwa danych poprzez certyfikaty lub audyty
2024 Gartner® Magic Quadrant™ for Outsourced Digital Workplace Services
2024 Gartner® Magic Quadrant™ for Outsourced Digital Workplace Services
"Nieustannie inwestujemy w nasze technologie, aby dostosować nasze rozwiązania do zmieniających się potrzeb klientów, dlatego jesteśmy szczególnie dumni z wyróżnienia, które podkreśla skuteczność naszej oferty".

Takahiro Irisa

Senior Corporate Officer and President of Ricoh Digital Services Business Unit, Ricoh Company, Ltd.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Umów się na rozmowę z jednym z naszych konsultantów i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

 

Zastrzeżenie firmy Gartner

Raport z 2022 roku zastąpił trzy regionalne Magiczne Kwadranty dla Ameryki Północnej, Europy i regionu Azji i Pacyfiku, nazwane Magicznym Kwadrantem dla Zarządzanych Usług Miejsca Pracy. Gartner nie poleca żadnego z producentów, produktów czy usług opisanych w raporcie. Analizy zawarte w tym dokumencie nie powinny być uznawane za rekomendacje.

Wszelkie stwierdzenia zawarte w raporcie stanowią opinie i nie powinny być uznawane za stwierdzenie faktu.

Gartner zrzeka się wszelkich gwarancji, wyrażonych lub domniemanych, w odniesieniu do tych badań, w tym gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.

Gartner Magic Quadrant for Outsourced Digital Workplace Services, autorstwa: Karl Rosander, Biswajit Maity, Matt Baldino, Andrea Lanzavecchia i Daniel Barros, opublikowany 11 marca 2024 r.

GARTNER oraz Magic Quadrant są zastrzeżonymi znakami towarowymi i znakami usługowymi firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i globalnie. Zostały wykorzystane w niniejszym dokumencie za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.