Ricoh i Zebra Technologies podpisały umowę o współpracy
20.01.2021

Ricoh i Zebra Technologies podpisały umowę o współpracy

Warszawa, 20 stycznia 2021r. – Ricoh i Zebra Technologies podpisały umowę o współpracy. Ricoh będzie odpowiedzialne za świadczenie usług serwisowych oraz kompleksowe usługi zarządzania drukiem w rejonie EMEA.

Ricoh dysponuje rozbudowaną siecią wsparcia technicznego w całym rejonie EMEA to znacznie usprawni obsługę serwisową klientów korzystających z rozwiązań Zebra Technologies. Drukarki etykiet produkowane przez tę firmę są szeroko wykorzystywane przez sektor logistyczny, produkcyjny, ochrony zdrowia i handlu. Kody kreskowe i tagi RFID, które można nadrukowywać na etykietach, pełnią ważną rolę w usprawnianiu zarządzania towarami i zasobami wykorzystywanymi na co dzień przez wiele firm i instytucji. Pozwalają precyzyjnie określić stany magazynowe, zapasy i szybko realizować dostawy.
“Ogłoszenie naszej współpracy to bardzo dobra wiadomość zarówno dla wszystkich użytkowników urządzeń Ricoh oraz tych, korzystających z rozwiązań Zebra. Dzięki niej będą mogli w jeszcze bardziej zintegrowany i kompleksowy sposób zarządzać swoją infrastrukturą druku oraz usprawnić jej działanie” – powiedział David Mills, CEO, Ricoh Europe.
Więcej informacji na temat usług Ricoh dla rozwiązań Zebra Technologies: https://www.ricoh.pl/uslugi-biznesowe/uslugi-dodatkowe/service-advantage/drukarki-zebra/#panel1

|O Ricoh|

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD). 

Więcej informacji na stronie https://www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl

www.ricoh.pl  www.facebook.com/ricohpolska