Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Expense management

Expenses to usługa umożliwiająca automatyzację i optymalizację procesów związanych z obsługą dokumentacji dotyczących zwrotu kosztów. 

Dokumenty są rejestrowane przy użyciu urządzenia wielofunkcyjnego, indeksowane i przekazywane do bezpiecznego, centralnego repozytorium cyfrowego. Proces składania wniosków o zwrot kosztów jest następnie monitorowany, a etap akceptacji można zautomatyzować. Do repozytorium można uzyskać dostęp również poza biurem, dzięki czemu informacje o wydatkach można sprawdzać i zatwierdzać z dowolnego miejsca.

Cały proces jest zoptymalizowany, a dzięki zasadom bezpiecznego dostępu do dokumentów oraz dokładnemu indeksowaniu i monitorowaniu firma zyskuje większą przejrzystość.

Funkcje i zalety
Rozwiązanie Expenses pozwala na wdrożenie szybkiego, elektronicznego rozpatrywania wniosków o zwrot wydatków.
Usługa Expenses umożliwia: 

Oszczędność czasu i kosztów
 • Automatyczne rejestrowanie dokumentów i szybka archiwizacja ułatwiają wyszukiwanie dokumentów i przyspiesza rozpatrywanie wniosków o zwrot wydatków.
 • Rejestrowanie metadanych i odczyt kodów kreskowych można zautomatyzować przy użyciu urządzeń wielofunkcyjnych i funkcji automatycznego rozpoznawania znaków (OCR). 
 • Rozpatrywanie wniosków jest szybsze dzięki integracji papierowych paragonów oraz elektronicznych wyciągów i formularzy do elektronicznego obiegu dokumentów.

Udoskonalenie procesów

 • Łatwe monitorowanie, automatyczne przypomnienia oraz wgląd w status rozpatrywania wniosków usprawniają cały proces.
 • Możliwość zdalnego dostępu do danych przyśpiesza proces akceptacji wniosków. 

Zgodność z przepisami

 • Bezpieczny dostęp oraz przejrzyste ścieżki audytu umożliwiają ocenę i monitoring procesów pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami.

Powiązane usługi

 • Human Resource Records

  Human Resource Records

  Postaw na narzędzia, które pozwolą przyśpieszyć i usprawnić zarządzanie dokumentami kadrowymi