Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Umowa licencyjna użytkownika

Umowa licencyjna z końcowym użytkownikiem

Oprogramowanie udostępnione na stronie internetowej www.ricoh-support.com („Oprogramowanie”) przeznaczone jest do obsługi produktów firmy Ricoh. Właścicielem Oprogramowania jest firma Ricoh Europe PLC, 20 Triton Street, London, NW1 3BF, United Kingdom („Ricoh”) lub strona trzecia, która przyznała firmie Ricoh prawo do udzielania sublicencji na Oprogramowanie.

Końcowy Użytkownik może korzystać z Oprogramowania zgodnie z warunkami niniejszej Umowy. Zapisując Oprogramowanie w jakimkolwiek komputerze, Użytkownik zgadza się przestrzegać niniejszych warunków. W przypadku nie zaakceptowania warunków niniejszej Umowy, Użytkownik nie może zapisać Oprogramowania w żadnym komputerze.

Przyznanie licencji

Użytkownik może korzystać z Oprogramowania w połączeniu z urządzeniami firmy Ricoh, dla których Oprogramowanie jest przeznaczone. Użytkownik może korzystać z Oprogramowania na dowolnym komputerze umożliwiającym elektroniczny dostęp do wspomnianych urządzeń. Wynajem, dzierżawa, sprzedaż lub rozprowadzanie Oprogramowania w innym trybie i przenoszenie praw Użytkownika wynikających z niniejszej licencji na osobę trzecią jest zabronione.

Akceptacja

Pobranie Oprogramowania oznacza akceptację warunków niniejszej Umowy.

Okres licencji

Niniejsza licencja obowiązuje do czasu jej cofnięcia. Firma Ricoh cofnie licencję w przypadku nieprzestrzegania przez Użytkownika warunków niniejszej Umowy. Użytkownik jest w takim przypadku zobowiązany do bezzwłocznego zniszczenia wszystkich kopii Oprogramowania i jego dokumentacji.

Własność Oprogramowania

Niniejsza Umowa zastrzega prawo własności do Oprogramowania dla firmy Ricoh lub strony trzeciej, która przyznała firmie Ricoh prawo do udzielania sublicencji na Oprogramowanie.

Kopiowanie

Oprogramowanie i jego dokumentacja są przedmiotem praw autorskich. Użytkownik nie może sporządzać ani umożliwiać jakimkolwiek innym osobom sporządzanie kopii Oprogramowania z wyjątkiem kopii niezbędnych dla zapewnienia bezpieczeństwa operacyjnego. Użytkownik może w tym celu sporządzić maksymalnie trzy kopie. Wszystkie kopie podlegają warunkom niniejszej Umowy. Użytkownik nie może modyfikować, przystosowywać, łączyć, tłumaczyć, poddawać analizie, dekompilować, dekomponować ani tworzyć dzieł pochodnych opartych na całości lub jakiejkolwiek części Oprogramowania i/lub jego dokumentacji. Użytkownik może ponieść odpowiedzialność prawną za każde naruszenie praw autorskich lub nieupoważnione przeniesienie, reprodukcję lub wykorzystanie Oprogramowania i/lub jego dokumentacji. Jeśli analiza lub dekompilacja Oprogramowania jest warunkiem zapewnienia kompatybilności, Użytkownik powinien skontaktować się z firmą Ricoh.

Gwarancje

Firma Ricoh nie udziela żadnych gwarancji w odniesieniu do Oprogramowania i/lub jego dokumentacji. Wszystkie pliki, sterowniki i pozostałe materiały dostarczane są w ich aktualnej postaci.

Oświadczenie

Firma Ricoh wyłącza w jak najpełniejszym zakresie dozwolonym prawnie wszystkie rękojmie wyraźne i domniemane, a w tym między innymi domniemane rękojmie handlowe lub rękojmie przydatności.

Odpowiedzialność

Firma Ricoh nie odpowiada za błędy zawarte w Oprogramowaniu i/lub jego dokumentacji ani za utratę zysków, utratę danych, brak kompatybilności, zainfekowanie wirusem, utratę możliwości, szkody wynikowe lub przypadkowe będące wynikiem takich błędów. Firma Ricoh wyłącza w jak najpełniejszym zakresie dozwolonym prawnie wszelką odpowiedzialność za szkody wynikające z wykorzystania lub z niemożności wykorzystania Oprogramowania.
Zakaz rozpowszechniania

Użytkownik nie może sprzedawać, przenosić ani w inny sposób udostępniać Oprogramowania żadnym osobom fizycznym lub prawnym uczestniczącym w badaniach i rozwoju produkcji i wykorzystania broni konwencjonalnej, jądrowej, chemicznej, biologicznej i/lub technologii rakietowej.

Rozdzielność

Uznanie któregokolwiek z postanowień niniejszej Umowy za niewykonalne lub sprzeczne z obowiązującym prawem pozostaje bez wpływu na ważność pozostałych postanowień Umowy.

Obowiązujące prawo

Ta umowa jest regulowana i rozumiana zgodnie z prawami Angli.

Trybunał kompetencyjny

Wszystkie spory powstające w związku z tą umową będą przedstawione do wyłącznej jurysdykcji trybunału kompetencyjnego w Angli.