Nowe urządzenia drukujące w portfolio Ricoh
17.11.2023

Nowe urządzenia drukujące w portfolio Ricoh

Warszawa, 17 listopada 2023 r. - Firma Ricoh zaprezentowała nowe wersje monochromatycznych urządzeń biurowych A4 – IM370 oraz IM370F. Zostały one zaprojektowane z myślą o zapewnieniu bezproblemowej obsługi w nowoczesnym środowisku pracy.

Podobnie jak seria inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych IM C2010-6010, nowe modele są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa za pomocą automatycznych aktualizacji w oparciu o RICOH Always Current Technology. Charakteryzują się również niskim wskażnikiem zużycia energii TEC (0,38 kWh). Zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju Ricoh, do produkcji obudowy wykorzystano elementy plastikowe pochodzące z materiałów z recyklingu. 

20231117 Nowe urządzenia drukujące w portfolio Ricoh

Ricoh IM370 i 370F odpowiada na potrzeby użytkowników infrastruktury druku biurowego, oferując odchylany 7-calowy inteligentny panel operacyjny z ekranem dotykowym zapewniający łatwy dostęp do wielu funkcji urządzenia. O wysoką wydajność dba wbudowana pamięć RAM o pojemności 6 GB oraz bęben przystosowany do przyjęcia nawet 160 tysięcy wydruków. Urządzenia rozmiarowo są dostosowane do realizacji prac w formacie A4, jednak ich dodatkowym atutem jest możliwość drukowania, skanowania oraz faksowania formatu A3. 

Ricoh IM370 i 370F są już dostępne w sprzedaży.

Więcej informacji o nowej generacji urządzeń wielofunkcyjnych Ricoh znajduje się tutaj: https://www.ricoh.pl/produkty/produkty-biurowe/gateway-to-digital-workspace/

| O RICOH |

 Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD).

Więcej informacji na stronie www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska
Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail:kdawidowska@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska