Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Golf

Ricoh Women's British Open to jeden z pięciu głównych turniejów golfowych kobiet na świecie.  Lista zwyciężczyń tego mającego długie tradycje wydarzenia stanowi w zasadzie przegląd największych sław kobiecego golfa.

W 2016 roku turniej Ricoh Women’s British Open świętował swoje 40-lecie i 10. rok z firmą Ricoh jako sponsorem. Zeszłoroczne mistrzostwa odbyły się w Woburn Golf Club w pobliżu Milton Keynes w Buckinghamshire. Po raz pierwszy w karierze główne trofeum zdobyła Ariya Jutunugarn z Tajlandii. Ten sukces umożliwił jej awans na 2. miejsce w rankingu Rolex World Ranking.

Przed rekordową widownią Ariya pokonała główną konkurentkę, Mirim Lee z Korei, a także wcześniejsze mistrzynie turnieju Ricoh Women’s British Open, w tym Mo Martin i Stacey Lewis.

Ośrodek Woburn gościł turniej Women’s British Open dziewięć razy od 1984 roku. Mistrzostwa zostały rozegrane w tym miejscu po raz pierwszy od 1999 roku. W 2016 roku po raz pierwszy odbyły się na polu golfowym Marquess. Wcześniejsze zwyciężczynie rozgrywek w tym miejscu to między innymi: Karrie Webb, Helen Alfredsson i Liselotte Neumann.

Charley Hull — ambasadorka marki Ricoh

W Ricoh zawsze chętnie wspieramy rozwój młodych talentów. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy współpracować z jedną z najważniejszych zawodniczek młodego pokolenia – Charley Hull. W wieku zaledwie 20 lat, jako najmłodsza zawodniczka w historii, Charley odniosła już pierwszy znaczący sukces w turnieju, zdobywając tytuł w Maroku, a także (w 2013 r.) puchar Solheim Cup.

W roku 2016 Charley uzyskała swój najlepszy do tej pory wynik w turnieju głównym — drugie miejsce na mistrzostwach ANA Inspiration Championship.

Myślenie o przyszłości każdego dnia

W 2011 roku, podczas turnieju Ricoh Women’s British Open, zrealizowaliśmy opracowany z myślą o tym wydarzeniu Sustainability Optimisation Programme.

Obecnie firma skupia się na programie Green Initiative For Tomorrow (GIFT). Głównym celem tej inicjatywy jest zmiana codziennych zwyczajów i zwiększenie świadomości ekologicznej. 


Tenis

Tenis

Turnieje tenisowe z cyklu ATP World Tour to najwyższy poziom rozgrywek i emocji. Zobacz, które wydarzenia wspiera w tym roku Ricoh.