Ricoh po raz trzeci z rzędu wyróżniony przez EcoVadis

Drukowanie Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Ricoh po raz trzeci z rzędu wyróżniony przez EcoVadis

Warszawa, 24 kwietnia 2017 r. – Ricoh uzyskało najwyższy, złoty stopień w ratingu EcoVadis. Firma została uwzględniona w zestawieniu po raz trzeci z rzędu. 

EcoVadis bada przedsiębiorstwa z 110 krajów w zakresie przestrzegania norm ochrony środowiska, praw pracowniczych, etycznych praktyk biznesowych oraz łańcucha dostaw. Ricoh znalazło się wśród 5% najlepiej ocenionych firm.

– Zrównoważony rozwój stanowi bardzo ważny aspekt strategii działania współczesnych przedsiębiorstw. W związku  z tym, również standardy według których funkcjonują dostawcy mają coraz większe znacznie podczas wyboru partnera biznesowego – powiedział Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska. – Jesteśmy dumni, że Ricoh, jako globalna korporacja, znalazło się w prestiżowym gronie tych najlepiej ocenionych przez EcoVadis. 

Więcej informacji o EcoVadis na www.ecovadis.com.

Na górę strony

| O Ricoh |

To globalna firma z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach. W roku finansowym, zakończonym w marcu 2015 roku, przychody ze sprzedaży Ricoh Group wyniosły 2,231 mld jenów (ok. 18,5 mld USD).

Większość przychodów firmy pochodzi ze sprzedaży produktów, rozwiązań i usług, które usprawniają interakcje między ludźmi a informacjami. Ricoh jest również wielokrotnie nagradzanym producentem aparatów i kamer cyfrowych oraz specjalistycznych produktów branżowych. Firma jest znana ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia, wyjątkowe podejście do klienta i liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Zgodnie ze swoim przesłaniem, imagine. change., Ricoh pomaga firmom zmienić sposób pracy i wykorzystać zbiorową wyobraźnię pracowników.

Więcej informacji na stronie:
http://www.ricoh.pl/about-ricoh/

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska

Na górę strony