Ricoh partnerem jubileuszowej edycji Biegu po Nowe Życie

Drukowanie Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Ricoh partnerem jubileuszowej edycji Biegu po Nowe Życie

Warszawa, 28 marca 2017r. – Firma Ricoh ponownie została partnerem 10., jubileuszowej edycji Biegu po Nowe Życie. Głównym celem akcji jest zwiększanie świadomości na temat transplantacji i dawstwa narządów. 1 kwietnia w Wiśle przedstawiciele świata nauki, artyści oraz osoby po przeszczepach z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji wezmą udział w biegu nordic walking.


− Z dumą wspieramy 10. Bieg po Nowe Życie, nasza obecność na tym wydarzeniu jest już dla nas bardzo ważna. Zawsze chętnie partnerujemy ważnym inicjatywom społecznym, cenimy zaangażowanie Pomysłodawców i Twórców Biegu – powiedział Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska.

Na górę strony

| O Ricoh |

To globalna firma z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach. W roku finansowym, zakończonym w marcu 2015 roku, przychody ze sprzedaży Ricoh Group wyniosły 2,231 mld jenów (ok. 18,5 mld USD).

Większość przychodów firmy pochodzi ze sprzedaży produktów, rozwiązań i usług, które usprawniają interakcje między ludźmi a informacjami. Ricoh jest również wielokrotnie nagradzanym producentem aparatów i kamer cyfrowych oraz specjalistycznych produktów branżowych. Firma jest znana ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia, wyjątkowe podejście do klienta i liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Zgodnie ze swoim przesłaniem, imagine. change., Ricoh pomaga firmom zmienić sposób pracy i wykorzystać zbiorową wyobraźnię pracowników.

Więcej informacji na stronie:
http://www.ricoh.pl/about-ricoh/

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska

Na górę strony