Ricoh PJ X5580 – doskonała jasność obrazu w salach konferencyjnych

Drukowanie Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Ricoh PJ X5580 – doskonała jasność obrazu w salach konferencyjnych

Warszawa, 20 grudnia 2016 r. - PJ X5580 to najnowszy projektor Ricoh przeznaczony do zastosowań biznesowych i stworzony z myślą o spotkaniach w gronie do 50 osób. Premierowy model oferuje obraz wysokiej jakości na ekranach o przekątnej do 300 cali.

Doskonała jasność prezentacji

Nowy projektor Ricoh gwarantuje wysoką jakość obrazu niezależnie od wybranego trybu wyświetlania – to wynik wysokiego kontrastu wynoszącego 9000:1 oraz jasności na poziomie aż 6000 lumenów. Projektor PJ X5580 charakteryzuje się natywną rozdzielczością w trybie XGA – 1024 x 768 pikseli (proporcje obrazu 4:3). Model ten daje użytkownikowi możliwość połączenia z różnymi urządzeniami, takimi jak komputery w sieci LAN, a nawet źródłami sygnału w trybie HD, takimi jak odtwarzacze Blu-ray. Z kolei zgodność z najnowszym oprogramowaniem do zarządzania projektorem przez sieć LAN, pozwala uzyskać większe możliwości zdalnej projekcji. Dodatkowo, premierowy model posiada wbudowane dwa porty wejściowe HDMI, w tym jedno wejście HDMI z obsługą urządzeń mobilnych korzystających ze standardu MHL.

Żywe kolory przyciągające uwagę uczestników
PJ X5580 zapewnia cyfrowy obraz wysokiej jasności, a dzięki ogromnym możliwościom projektora może być on wyświetlany na ekranach o przekątnej od 30 do 300 cali z odległości od ekranu od 1,2 do 13,5 metra. Pozwala to na korzystanie z urządzenia w najróżniejszych pomieszczeniach i salach. 

Elastyczna instalacja i łatwa obsługa
Dzięki funkcji przesuwania obrazu w poziomie i w pionie, funkcji zoom oraz korekcji każdego rogu obrazu projektor pozwala na precyzyjne ustawienie kształtu i wielkości wyświetlanego ekranu. Obsługa PJ X5580 jest intuicyjna, a samo urządzenie jest kompatybilne z najnowszymi narzędziami do zarządzania siecią i kontrolą takimi jak Crestron, Projector Management Utility czy PJ Link. Dwa wbudowane głośniki 10W umożliwiają użytkownikom przeprowadzenie prezentacji multimedialnej bez konieczności stosowania dodatkowego zewnętrznego systemu nagłośnienia.

Sugerowana cena detaliczna projektora PJ X5580 wynosi około 7 400 PLN netto.

Więcej informacji o modelu: www.nt.ricoh.pl 

Na górę strony

| O Ricoh |
To globalna firma z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach. W roku finansowym, zakończonym w marcu 2015 roku, przychody ze sprzedaży Ricoh Group wyniosły 2,231 mld jenów (ok. 18,5 mld USD).

Większość przychodów firmy pochodzi ze sprzedaży produktów, rozwiązań i usług, które usprawniają interakcje między ludźmi a informacjami. Ricoh jest również wielokrotnie nagradzanym producentem aparatów i kamer cyfrowych oraz specjalistycznych produktów branżowych. Firma jest znana ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia, wyjątkowe podejście do klienta i liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Zgodnie ze swoim przesłaniem, imagine. change., Ricoh pomaga firmom zmienić sposób pracy i wykorzystać zbiorową wyobraźnię pracowników.

Więcej informacji na stronie:
http://www.ricoh.pl/about-ricoh/

Kontakt dla mediów:
Justyna Cachel
Ricoh Polska Sp. z o.o.
tel: +48 667 220 754
e-mail: jcachel@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska 

Na górę strony