Klienci Ricoh zadowoleni z rozwoju usług Business Process Services

Drukowanie Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Klienci Ricoh zadowoleni z rozwoju usług Business Process Services

Warszawa, 13 grudnia 2016 r. – Wyniki badań przeprowadzonych wśród klientów Ricoh na temat Business Process Services pokazują, że usługi te spełniają ich oczekiwania w najwyższym stopniu. 

275 klientów Ricoh z Belgii, Francji, Niemiec, Irlandii, Włoch, Holandii, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii podzieliło się swoją opinią na temat rozwijanych przez Ricoh usług Business Process Services. Z badań wynika, że aż 88% klientów potwierdziło, że poleci usługi Ricoh innym osobom, natomiast 81% badanych zapewniło, że skorzysta z nich ponownie. Klienci wyrazili także swoją opinię na temat satysfakcji z dostawy produktów Ricoh, z której zadowolonych jest 86% osób. Kontakt z klientem pozytywnie ocenia 84%, natomiast z zarządzania w ramach Business Process Services zadowolonych jest 82% badanych.

Klient Ricoh, Gaspare Ariomondi, Purchasing & General Services, SIAD Macchine Impianti powiedział: „Ricoh świetnie zarządza procesem produkcyjnym zapewniając dokładne, złożone pakiety dokumentów gotowe do wysyłki. Ponieważ są one drukowane na żądanie, możemy spokojnie wprowadzać zmiany do ostatniej chwili. Dokładnie takiego rozwiązania potrzebowaliśmy”.

Edward Gower-Isaac, Vice President, Business Process Services, Ricoh Europe, dodał: „Nasza współpraca z klientami ma na celu zwiększenie ich wydajności, poprawę wyników oraz obniżanie kosztów produkcji. Klient zawsze jest u nas w centrum uwagi – to podejście pozwala mu zapoznać się z naszą pracą i organizacją, dzięki czemu zarządzanie oraz dystrybucja kluczowych informacji jest przeprowadzana w możliwie jak najbardziej wydajny sposób.

Zaprojektowany w celu zwiększenia efektywnego przepływu informacji pakiet usług Ricoh Business Process Services, pozwala dostosować komunikację wewnętrzną firmy do jej potrzeb oraz pomaga w przejściu z formatów papierowych na wielokanałowe.

Na górę strony

| O Ricoh |

To globalna firma z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach. W roku finansowym, zakończonym w marcu 2015 roku, przychody ze sprzedaży Ricoh Group wyniosły 2,231 mld jenów (ok. 18,5 mld USD).

Większość przychodów firmy pochodzi ze sprzedaży produktów, rozwiązań i usług, które usprawniają interakcje między ludźmi a informacjami. Ricoh jest również wielokrotnie nagradzanym producentem aparatów i kamer cyfrowych oraz specjalistycznych produktów branżowych. Firma jest znana ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia, wyjątkowe podejście do klienta i liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Zgodnie ze swoim przesłaniem, imagine. change., Ricoh pomaga firmom zmienić sposób pracy i wykorzystać zbiorową wyobraźnię pracowników.

Więcej informacji na stronie:
http://www.ricoh.pl/about-ricoh/

Kontakt dla mediów:
Bartosz Zwiefka 
Ricoh Polska Sp. z o.o.
tel: +48 502 006 001
e-mail: bzwiefka@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska 

Na górę strony