23.01.2019

Wyróżnienia Buyers Lab dla Ricoh

Warszawa, 23 stycznia 2019 r. – BLI ponownie doceniło rozwiązania Ricoh. Najwyższe, Złote Wyróżnienie w kategorii Outstanding 45-ppm Colour Copier MFP przyznano modelowi z najnowszej generacji inteligentnych MFP - Ricoh IM C4500. Złote Wyróżnienie w kategorii Outstanding Achievement otrzymała natomiast autorska technologia Ricoh Intelligent Scanning.

Ricoh IM C4500 – nowa generacja inteligentnych MFP
Ricoh IM C4500 – nowa generacja inteligentnych MFP
Ricoh IM C4500 to urządzenie drukujące z nowej generacji inteligentnych MFP. Wyposażono je w pakiet funkcji zapewniających wysoki standard bezpieczeństwa danych, nowy Inteligentny Panel Operacyjny oraz platformę Always Current Technology, dzięki której użytkownik ma natychmiastowy dostęp do aktualizacji i najnowszych aplikacji. Możliwości urządzenia można rozbudowywać o dodatkowe moduły wykańczające.

|O Ricoh|

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD). 

Więcej informacji na stronie https://www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl

www.ricoh.pl  www.facebook.com/ricohpolska