Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Ricoh w czołówce zestawienia IDC „Technologia na rzecz Zrównoważonego Rozwoju i Społeczeństwa w Europie”

Warszawa, 17 września 2021r. – Ricoh znalazło się w pierwszej trójce firm wyróżnionych w raporcie IDC "European Technology for Sustainability and Social Impact Index Market Maturity Report" (Wskaźnik Dojrzałości Rynku Europejskich Technologii na rzecz Zrównoważonego Rozwoju i Wpływu Społecznego). 

Raport zawiera szczegółowe porównanie 29 kluczowych dostawców reprezentujących branżę IT. Zastosowano w nim strukturę ilościową - określającą ponad 200 parametrów zebranych w trzy główne filary:  Technology Vendor Performance, Technology as an Enabler oraz Technology for Good.

Przy każdym z tych filarów IDC podkreśliło mocne strony Ricoh: 

1. Technology Vendor Performance (Wydajność dostawcy technologii): Zarządzanie i prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.
- Ustalenie jasnych celów w zakresie ochrony środowiska, spraw społecznych i zrównoważonej polityki firmy (ESG), które są ściśle powiązane z globalną strategią Ricoh.

2. Technology as an Enabler (Technologia jako aktywator/ czynnik wspomagający zrównoważonego rozwoju): Monetyzacja i efektywność energetyczna produktów. 
- Zapewnienie klientom usług konsultacyjnych z zakresu zrównoważonego rozwoju, jak np. Program Optymalizacji Zrównoważonego Rozwoju.

3. Technology for Good (Technologia dla dobra ogółu): Rozwiązania wykorzystywane dla dobra społeczeństwa.
- wykorzystanie autorskich rozwiązań technologicznych Ricoh do podnoszenia świadomości na temat chorób demencyjnych oraz zbierania funduszy na rzecz badań realizowanych przez Alzheimer's Research.

Nicola Downing, COO, Ricoh Europe, skomentowała: "Wysoka pozycja Ricoh w tym prestiżowym zestawieniu IDC wynika z naszej konsekwentnej polityki zrównoważonego rozwoju.  Stawiamy sobie coraz ambitniejsze cele. Ten związany z redukcją emisji gazów cieplarnianych do 2030 r. podnieśliśmy z 30% do 63%. Jestem niezmiernie dumna z naszych obecnych osiągnięć i wsparcia, które oferujemy naszym klientom w zakresie wprowadzania zrównoważonych działań".

Dowiedz się więcej o naszym zaangażowanie w zrównoważony rozwój na stronie https://www.ricoh.pl/o-nas/zrownowazony-rozwoj
 
*IDC: Europe Technology for Sustainability and Social Impact Index Market Maturity Report": Infrastructure and Enterprise Equipment Manufacturers, doc # EUR146127520, luty 2021 r.

|O Ricoh|

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD). 

Więcej informacji na stronie https://www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska