Refabrykowane urządzenia Ricoh z BLI Pacesetter
13.07.2022

Refabrykowane urządzenia Ricoh z BLI Pacesetter

Warszawa, 13 lipca 2022 r.– Refabrykowane urządzenia drukujące Ricoh zostały wyróżnione przez Keypoint Intelligence nagrodą Buyers Lab (BLI) Pacesetter Award. 

Refabrykowane urządzenia Ricoh z BLI Pacesetter

Jednym z kluczowych argumentów stojących za wysoką oceną refabrykowanych urządzeń Ricoh jest ich szeroka oferta, która obejmuje dwie linie Greenline i Eco-line. Eksperci Keypoint Intelligence  za duży plus uznali także przejrzystą politykę cenową oraz przemyślaną strategię rynkową. Ponadto precyzyjnie określone standardy związane z ponownym wykorzystaniem materiałów i części oraz recyklingiem wpisują się w Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ. 

“Zgłoszenie, które złożyło Ricoh Europe do BLI 2022-2023 Pacesetter Award in Remanufactured Hardware było bardzo  dobre. Uwagę Jury zwróciło odpowiednie połączenie szerokiej oferty, przemyślanej strategii i podejścia zgodnego z ideą zrównoważonego rozwoju” – powiedział Peter Mayhew, Principal Analyst at Keypoint Intelligence.

“Klienci oczekują od firm transparentności i odpowiedzialnego działania pod kątem ochrony środowiska i ekologii. Te wartości są w Ricoh bardzo ważnym elementem naszej tożsamości. Wyróżnienie przyznane przez Keypoint Intelligence jest dla nas bardzo ważne i stanowi potwierdzenie słuszności naszych działań w obszarze ponownego wykorzystania urządzeń”- dodała Nicola Downing, CEO, Ricoh Europe.

|O Ricoh|

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD). 

Więcej informacji na stronie https://www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl

www.ricoh.pl  www.facebook.com/ricohpolska