23.05.2019

Nagroda BLI PaceSetter dla Ricoh

Keypoint Intelligence uznało wkład Ricoh w rozwój nowych rozwiązań, które rozszerzają możliwości nowoczesnych urządzeń drukujących.

Warszawa, 23 maja 2019 r. – Ricoh zostało wyróżnione nagrodą 2019–2020 BLI PaceSetter przyznawaną przez Keypoint Intelligence - Buyers Lab, w kategorii chmurowych ekosystemów dla urządzeń drukujących (MFP Cloud Ecosystem). 

Eksperci Keypoint Intelligence docenili możliwości oferowane przez platformę Ricoh Smart Integration (RSI), z której mogą korzystać użytkownicy wprowadzonej w styczniu nowej generacji wielofunkcyjnych urządzeń drukujących IM C2000 – IM C6000. Ponadto uznali istotny wkład Ricoh w rozwój nowych rozwiązań, które rozszerzają możliwości nowoczesnych MFP. Ricoh Smart Integration to chmurowe rozwiązanie zapewniające dostęp do aplikacji, wielu popularnych usług chmurowych i narzędzi do integracji procesów.
- Ta nagroda jest dla nas szczególnie ważna. Od lat rozwijamy możliwości urządzeń drukujących i przygotowujemy je na wyzwania przyszłości. Chcemy by były bezpiecznym i efektywnym ogniwem łańcucha obiegu dokumentów oraz ułatwiały naszym klientom wejście na ścieżkę cyfrowej transformacji – powiedział Olivier Vriesendorp, Vice President Product Marketing w Ricoh Europe.

|O Ricoh|

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD). 

Więcej informacji na stronie https://www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl

www.ricoh.pl  www.facebook.com/ricohpolska