Wiadomości z firmy Ricoh
04.06.2024

Cimpress poszerza swoje możliwości dzięki inwestycji w model RICOH Pro™ VC80000

Zakup dokonany w celu zwiększenia wydajności produkcji 

Warszawa, 4 czerwca 2024 r. – Firma Cimpress, lider w dziedzinie personalizacji druku, rozszerzyła współpracę z Ricoh, zamawiając rolowy system atramentowy RICOH Pro™ VC80000. Umowa została zawarta podczas targów drupa 2024.

Cimpress poszerza swoje możliwości dzięki inwestycji w model RICOH Pro™ VC80000
Na zdjęciu: Robert Keane, CEO Cimpress oraz Koji Miyao, President, Ricoh Graphic Communications & Senior Corporate Officer

Model RICOH Pro™ VC80000 został zaprojektowany z myślą o produkcji wysokiej jakości materiałów do marketingu bezpośredniego, kolorowych książek, katalogów, czasopism i materiałów reklamowych drukowanych na nośnikach powlekanych o gramaturze do 300 g/m². Unikalna rodzina narzędzi programowych i sprzętowych zapewnia zwiększoną automatyzację produkcji, kontrolę jakości druku i komunikację z wykorzystaniem: sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i analizy danych, które zapewniają przewidywalne i powtarzalne wyniki przy minimalnej interwencji operatora. 

- Obsługa klienta ma kluczowe znaczenie dla wszystkiego, co robimy. To podejście łączy nas z Ricoh. Podczas wspólnej analizy naszych potrzeb postanowiliśmy rozszerzyć nasz park maszynowy o model Pro™ VC80000, który zapewnia szybkość i elastyczność produkcji – powiedział Robert Keane, założyciel i CEO Cimpress. 

- Cieszymy się, że tak uznana firma inwestuje we flagowy system atramentowy Ricoh. Nasza współpraca z Cimpress opiera się na zaufaniu: obie strony działają na rzecz obopólnego sukcesu. Kluczowe znaczenie dla sukcesu naszej współpracy było dedykowane podejście – powiedział Koji Miyao, President, Ricoh Graphic Communications & Senior Corporate Officer. 

Więcej informacji o RICOH Pro™ VC80000 znajduje się tutaj: https://www.ricoh.pl/wiadomosci-wydarzenia/wiadomosc/ricoh-protm-vc80000-maszyna-ktora-zmienia-ekonomike-druku-atramentowego/ 

| O RICOH |

 Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, multimediów, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2021 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 1,682 mld jenów (ok. 15.1 mld USD).

Więcej informacji na stronie www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska
Ricoh Polska Sp. z o.o.
e-mail:kdawidowska@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska