Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

World of Change


Rok 2016 był okresem intensywnych zmian, które na nowo zdefiniowały pojęcie wydajnego środowiska pracy. W roku 2017 odczujemy ich konsekwencje, które zmuszą nas do rewizji obecnych metod pracy. Przemiany, które obserwujemy spowodowane są:
  • Postępującą rewolucją cyfrową
  • Niepewnością gospodarczą
  • Skomplikowanymi regulacjami prawnymi i polityką państwa
  • Rozbieżnościami między oczekiwanymi pracowników a posiadanymi kwalifikacjami

Każdy z wymienionych czynników może stać się impulsem do spojrzenia krytycznym okiem na dotychczasowe procedury i sposoby pracy. Wspólnie, zmuszają do podjęcia stanowczych kroków w kierunku wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
 
Instytut Badawczy Coleman Parkes Research na zlecenie Ricoh zrealizował badanie „World of Change” (Świat zmian). Jego wyniki pokazują, że aż 95% europejskich przedsiębiorstw jest zdania, że zmiany zachodzące na rynku pracy korzystnie wpłyną na ich firmę w 2017 roku.
 
Badanie przeprowadzono w styczniu 2017 roku. Wzieło w nim udział 2000 respondentów z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Holandii, Belgii, Luksemburga, Polski, Portugalii, Austrii, Węgier, Rosji, Turcji, RPA, Czech, Słowacji, Szwajcarii i krajów skandynawskich.

Pracownicy optymistycznie podchodzą do nadchodzących zmian

Pracownicy optymistycznie podchodzą do nadchodzących zmian

Transformacje napędzane przez rozwój nowoczesnych technologii następują bardzo szybko, mimo to pracownicy w całej Europie są silnie przekonani, że rok 2017 będzie dobrym czasem dla firm, w których pracują. 

Aż 95% zatrudnionych uważa, że zmiany te będą miały korzystny wpływ na działalność firmy w 2017 roku, a 59% z nich spodziewa się, że z końcem roku firma znajdzie się w znacznie lepszej sytuacji niż obecna.

Przeczytaj cały artykuł


Pracownicy przygotowują się do adaptacji nowych metod pracy

Pracownicy przygotowują się do adaptacji nowych metod pracy

96% pracowników firm średniej wielkości zgadza się, że rewolucja cyfrowa, niepewność gospodarcza i zmiany przepisów będą miały duży wpłw na ich pracę.
Mimo obaw związanych z ewoluującym środowiskiem pracy są pozytywnie nastawieni do zmian. Jedynie 8% badanych planuje w najbliższym czasie zmienić miejsce swojego zatrudnienia, a tylko 12% z nich jest zdania, że możliwości rozwoju ich kariery zmniejszą się w 2017 r.

Przeczytaj cały artykuł